Kuvatakse 1–12 tulemust 785-st
Filter by price
Määramata
Acefast car automatic phone holder on the ventilation grille black (D9 black)
Hinnanguga 5.00 / 5
In stock
45,54 €
SKU:
6974316281283
| Kaal | 0,188 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 14 × 10,2 × 4,5 cm |
| Color | Black |
| Warranty | 12 Months |
Acefast car headrest holder for phone and tablet (135-230mm wide) black (D8 black)
Hinnanguga 5.00 / 5
In stock
39,47 €
SKU:
6974316281252
| Kaal | 0,441 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 26 × 19 × 4 cm |
| Color | Black |
| Warranty | 12 Months |
Acefast D16 Magnetic Car Air Vent Mount – No MagSafe Required – Gray
Hinnanguga 5.00 / 5
In stock
19,17 €
SKU:
6974316281719
| Kaal | 0,154 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 14 × 10 × 4 cm |
| Color | Gray |
| Warranty | 12 Months |
Acefast D17 car holder with inductive charger – black
Hinnanguga 5.00 / 5
In stock
31,97 €
SKU:
6974316281856
| Kaal | 0,309 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 16 × 11 × 6 cm |
| Color | Black |
| Warranty | 12 Months |
Acefast D19 magnetic car holder for the cockpit – black
Hinnanguga 5.00 / 5
In stock
27,16 €
SKU:
6974316282747
| Kaal | 0,191 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 4 × 4,5 × 2 cm |
| Color | Black |
| Warranty | 12 Months |
Acefast D20 Magnetic Car Dashboard Phone Holder – Gray
Hinnanguga 5.00 / 5
In stock
14,03 €
SKU:
6974316282822
| Color | Gray |
|---|---|
| Material | Zinc alloy |
| Warranty | 12 Months |
Acefast D21 car holder with 15W MagSafe inductive charger for cockpit – black
Hinnanguga 5.00 / 5
In stock
24,05 €
SKU:
6974316282907
| Kaal | 0,227 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 23 × 9 × 2 cm |
| Color | Black |
| Material | Aluminum alloy, TPU |
| Connector | USB-C (female) |
| Warranty | 12 Months |
Acefast D26 Car Smartphone Holder for Dashboard – Black
Hinnanguga 5.00 / 5
In stock
9,74 €
SKU:
6974316283041
| Kaal | 0,357 kg |
|---|---|
| Warranty | 12 Months |
Acefast D27 Car Air Vent Phone Holder 4.5-6.7″ – Black
Hinnanguga 5.00 / 5
In stock
6,22 €
SKU:
6974316283164
Acefast D29 Magnetic Dashboard Mount with MagSafe – Black
Hinnanguga 5.00 / 5
In stock
12,02 €
SKU:
6974316283188
| Kaal | 0,221 kg |
|---|---|
| Color | Black |
| Material | TPU, ABS, Polycarbonate PC, Aluminum alloy |
| Warranty | 12 Months |
Acefast D34 Magnetic Air Vent Holder – Black
Hinnanguga 5.00 / 5
In stock
6,17 €
SKU:
6974316282310
| Kaal | 0,134 kg |
|---|---|
| Warranty | 12 Months |
Acefast D35 Magnetic Dashboard Holder – Black
Hinnanguga 5.00 / 5
In stock
15,97 €
SKU:
6974316282327
| Kaal | 0,125 kg |
|---|---|
| Warranty | 12 Months |