20000 mAh
Acefast M4 PD 67W 20000mAh Powerbank with built-in cable – black
SKU:
6974316282723
In stock
63,14 €Acefast powerbank 20000mAh Sparkling Series fast charging 30W green (M2)
SKU:
6974316282051
In stock
69,82 €| Kaal | 0,563 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 17 × 10,5 × 5 cm |
| Color | Green |
| Battery | 20000 mAh |
| Connector | USB-A (female), USB-C (female) |
| Fast Charging | QC (Qualcomm Quick Charge), AFC (Samsung Adaptive Fast Charging), FCP (Huawei Fast Charge Protocol), SCP (Huawei Super Charge Protocol) |
| Warranty | 12 Months |
Cuktech CUKP200NGLDG 55W 20000mAh Powerbank with Built-in USB-C Cable – Gray
SKU:
6973886190957
In stock
35,04 €| Kaal | 0,6 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 16,2 × 7,2 × 3 cm |
| Color | Gray |
| Battery | 20000 mAh |
| Connector | USB-C (female), USB-C (męski), USB-A (female) |
| Warranty | 12 Months |
Cuktech P+Series No. 15 Powerbank 150W 20000mAh – Gray
SKU:
6973886190391
In stock
69,15 €| Kaal | 0,588 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 16,9 × 9,4 × 4,8 cm |
| Color | Gray |
| Battery | 20000 mAh |
| Connector | USB-C (female), USB-A (female) |
| Warranty | 12 Months |
Dudao capacious powerbank with 3 built-in cables 20000mAh USB Type C + micro USB + Lightning black (Dudao K6Pro +)
SKU:
6973687243449
In stock
19,94 €| Kaal | 0,433 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 18 × 11,5 × 4 cm |
| Color | Black |
| Battery | 20000 mAh |
| Connector | USB-A (female), Micro USB-B (male), Lightning (male), USB-C (męski) |
| Warranty | 12 Months |
Dudao capacious powerbank with 3 built-in cables 20000mAh USB Type C + micro USB + Lightning black (Dudao K6Pro +)
SKU:
6977196682393
In stock
16,32 €| Kaal | 0,433 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 18 × 11,5 × 4 cm |
| Color | Black |
| Battery | 20000 mAh |
| Connector | USB-A (female), Micro USB-B (male), Lightning (male), USB-C (męski) |
| Warranty | 12 Months |
Dudao capacious powerbank with 3 built-in cables 20000mAh USB Type C + micro USB + Lightning white (Dudao K6Pro +)
SKU:
6973687243432
In stock
20,70 €| Kaal | 0,52 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 18 × 11,5 × 4 cm |
| Color | White |
| Battery | 20000 mAh |
| Connector | USB-A (female), Micro USB-B (male), Lightning (male), USB-C (męski) |
| Warranty | 12 Months |
Dudao capacious powerbank with 3 built-in cables 20000mAh USB Type C + micro USB + Lightning white (Dudao K6Pro +)
SKU:
6977196682409
In stock
15,37 €| Kaal | 0,52 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 18 × 11,5 × 4 cm |
| Color | White |
| Battery | 20000 mAh |
| Connector | USB-A (female), Micro USB-B (male), Lightning (male), USB-C (męski) |
| Warranty | 12 Months |
Dudao K11 Pro 20000mAh Powerbank with Built-in Cables – Black
SKU:
6977196681877
In stock
12,83 €| Kaal | 0,495 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 13 × 7 × 5 cm |
| Color | Black |
| Battery | 20000 mAh |
| Connector | Micro USB-B (female), USB-C (female), USB-A (male), USB-A (female), Micro USB-B (male), USB-C (męski), Lightning (male) |
| Warranty | 12 Months |
Dudao K11 Pro 20000mAh Powerbank with Built-in Cables – White
SKU:
6977196681884
In stock
12,83 €| Kaal | 0,495 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 13 × 7 × 5 cm |
| Color | White |
| Battery | 20000 mAh |
| Connector | Micro USB-B (female), USB-C (female), USB-A (male), USB-A (female), Micro USB-B (male), USB-C (męski), Lightning (male) |
| Warranty | 12 Months |
Dudao K13Pro 20000mAh Powerbank with Built-in Cable – Black
SKU:
6977196680276
In stock
17,70 €| Kaal | 0,546 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 18 × 8 × 3 cm |
| Color | Black |
| Battery | 20000 mAh |
| Connector | USB-A (female), USB-C (female), USB-C (męski), Lightning (male) |
| Fast Charging | QC (Qualcomm Quick Charge), PD (Power Delivery), PPS (Programmable Power Supply), SCP (Huawei Super Charge Protocol), FCP (Huawei Fast Charge Protocol), AFC (Samsung Adaptive Fast Charging) |
| Warranty | 12 Months |
Dudao K13Pro 20000mAh Powerbank with Built-in Cable – White
SKU:
6977196682348
In stock
17,70 €| Kaal | 0,546 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 18 × 8 × 3 cm |
| Color | White |
| Battery | 20000 mAh |
| Connector | USB-C (female), USB-C (męski), USB-A (female), Lightning (male) |
| Fast Charging | QC (Qualcomm Quick Charge), PD (Power Delivery), PPS (Programmable Power Supply), SCP (Huawei Super Charge Protocol), FCP (Huawei Fast Charge Protocol), AFC (Samsung Adaptive Fast Charging) |
| Warranty | 12 Months |