20000 mAh
Dudao K15Pro Power Bank 20000mAh 22.5W PD USB-C / USB-A / Built-in Lightning and USB-C Cables – Black
SKU:
6977196682430
In stock
22,40 €| Kaal | 0,548 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 18 × 12 × 4 cm |
| Color | Black |
| Material | Plastic |
| Battery | 20000 mAh |
| Connector | USB-A (female), USB-C (female), USB-C (męski), Lightning (male) |
| Fast Charging | PD (Power Delivery) |
| Warranty | 12 Months |
Dudao K15Pro Power Bank 20000mAh 22.5W PD USB-C / USB-A / Built-in Lightning and USB-C Cables – White
SKU:
6976625330430
In stock
22,40 €| Kaal | 0,548 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 18 × 12 × 4 cm |
| Color | White |
| Material | Plastic |
| Battery | 20000 mAh |
| Connector | USB-A (female), USB-C (female), USB-C (męski), Lightning (male) |
| Fast Charging | PD (Power Delivery) |
| Warranty | 12 Months |
Dudao K15Pro Power Bank 20000mAh 22.5W PD USB-C / USB-A / Built-in Lightning and USB-C Cables – White
SKU:
6977196682447
In stock
21,29 €| Kaal | 0,548 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 18 × 12 × 4 cm |
| Color | White |
| Material | Plastic |
| Battery | 20000 mAh |
| Connector | USB-A (female), USB-C (female), USB-C (męski), Lightning (male) |
| Fast Charging | PD (Power Delivery) |
| Warranty | 12 Months |
Dudao K31 Pro 45W 20000mAh Power Bank with Built-in Retractable USB-C Cable – Gray
SKU:
6977196682010
In stock
36,53 €| Kaal | 0,53 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 14,2 × 6,5 × 1,5 cm |
| Color | Gray |
| Battery | 20000 mAh |
| Connector | USB-C (female), USB-C (męski), USB-A (male) |
| Fast Charging | OPPO VOOC, PD (Power Delivery), QC (Qualcomm Quick Charge) |
| Warranty | 12 Months |
Dudao powerbank 20000mAh 1xUSB-A / 1xUSB-C 22.5W PD black (K16Pro)
SKU:
6973687247287
In stock
24,35 €| Kaal | 0,58 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 13 × 10 × 7 cm |
| Color | Black |
| Battery | 20000 mAh |
| Connector | USB-A (female), USB-C (female) |
| Fast Charging | PD (Power Delivery) |
| Warranty | 12 Months |
Joyroom JR-PBC07 20000mAh 30W mini power bank with USB-C and Lightning cables – purple
SKU:
6956116776503
In stock
51,14 €| Kaal | 0,45 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 17 × 11,5 × 4 cm |
| Color | Violet |
| Battery | 20000 mAh |
| Connector | USB-C (female), USB-A (female), Lightning (male), USB-C (męski) |
| Fast Charging | QC (Qualcomm Quick Charge), PD (Power Delivery), PPS (Programmable Power Supply), SCP (Huawei Super Charge Protocol) |
| Warranty | 12 Months |
Joyroom powerbank 20000mAh 22.5W PD QC3.0 AFC black (JR-QP192)
SKU:
6941237185129
In stock
28,78 €| Kaal | 0,5 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 15 × 9,3 × 3 cm |
| Color | Black |
| Battery | 20000 mAh |
| Connector | USB-A (female), USB-C (female), Micro USB-B (female) |
| Fast Charging | FCP (Huawei Fast Charge Protocol), SCP (Huawei Super Charge Protocol), PD (Power Delivery), QC (Qualcomm Quick Charge), AFC (Samsung Adaptive Fast Charging) |
| Warranty | 12 Months |
Joyroom powerbank 65W 20000mAH black (JR-PBF04)
SKU:
6956116797218
In stock
46,65 €| Kaal | 0,575 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 17 × 11,5 × 4 cm |
| Color | Black |
| Battery | 20000 mAh |
| Connector | USB-A (female), USB-C (female) |
| Warranty | 12 Months |
Powerbank Cuktech CKPB200UGLGR 210W 20000mAh 2 x USB-C 1 x USB-A – gray
SKU:
6977556350016
In stock
100,24 €| Kaal | 0,729 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 15,8 × 8,9 × 5,1 cm |
| Color | Gray |
| Battery | 20000 mAh |
| Connector | USB-C (female), USB-A (female) |
| Warranty | 12 Months |
Powerbank Cuktech CUKP200XGLGR 100W 20000mAh 2 x USB-C 1 x USB-A – gray
SKU:
6973886190773
In stock
54,05 €| Kaal | 0,62 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 15,2 × 4,5 × 2,5 cm |
| Color | Gray |
| Battery | 20000 mAh |
| Connector | USB-C (female), USB-A (female) |
| Warranty | 12 Months |
Powerbank Dudao K10Pro 2.4A 20000mAh 2 x USB-A – black
SKU:
6976625333974
In stock
12,76 €| Kaal | 0,431 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 16 × 9 × 4 cm |
| Color | Black |
| Battery | 20000 mAh |
| Connector | USB-A (female), USB-C (female) |
| Warranty | 12 Months |
Powerbank Dudao K10Pro 2.4A 20000mAh 2 x USB-A – white
SKU:
6976625333967
In stock
12,12 €| Kaal | 0,431 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 16 × 9 × 4 cm |
| Color | White |
| Battery | 20000 mAh |
| Connector | USB-A (female), USB-C (female) |
| Warranty | 12 Months |