20000 mAh
Powerbank Dudao K12Pro 22.5W PD 20000mAh USB-A, USB-C – black
SKU:
6976625333899
In stock
12,70 €| Kaal | 0,431 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 16 × 9 × 4 cm |
| Color | Black |
| Battery | 20000 mAh |
| Connector | USB-A (female), USB-C (female) |
| Fast Charging | PD (Power Delivery) |
| Warranty | 12 Months |
Powerbank Dudao K12Pro 22.5W PD 20000mAh USB-A, USB-C – white
SKU:
6976625333905
In stock
16,45 €| Kaal | 0,431 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 16 × 9 × 4 cm |
| Color | White |
| Battery | 20000 mAh |
| Connector | USB-A (female), USB-C (female) |
| Fast Charging | PD (Power Delivery) |
| Warranty | 12 Months |
Powerbank Dudao K18 Pro 20000mAh USB-A / USB-C / Micro USB – black
SKU:
6976625332076
In stock
12,03 €| Kaal | 0,513 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 18 × 12 × 4 cm |
| Color | Black |
| Battery | 20000 mAh |
| Connector | USB-C (female), USB-A (female), Micro USB-B (female) |
| Warranty | 12 Months |
Powerbank Dudao K18 Pro 20000mAh USB-A / USB-C / Micro USB – white
SKU:
6976625332083
In stock
12,03 €| Kaal | 0,513 kg |
|---|---|
| Color | White |
| Battery | 20000 mAh |
| Connector | USB-C (female), USB-A (female), Micro USB-B (female) |
| Warranty | 12 Months |
Powerbank Joyroom JR-PBF14 20000mAh 2.4A 2x USB-A 1x USB-C – black
SKU:
6956116713287
In stock
24,08 €| Kaal | 0,484 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 16 × 10 × 3 cm |
| Color | Black |
| Battery | 20000 mAh |
| Connector | USB-A (female), USB-C (female) |
| Fast Charging | PD (Power Delivery), QC (Qualcomm Quick Charge), AFC (Samsung Adaptive Fast Charging) |
| Warranty | 12 Months |
Powerbank Joyroom JR-PBF16 20000mAh USB-C USB-A 22.5W – black
SKU:
6956116717360
In stock
21,19 €| Kaal | 0,667 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 17 × 11,5 × 3 cm |
| Color | Black |
| Material | Plastic |
| Battery | 20000 mAh |
| Connector | USB-C (female), USB-A (female) |
| Fast Charging | PD (Power Delivery), QC (Qualcomm Quick Charge), SCP (Huawei Super Charge Protocol) |
| Warranty | 12 Months |
Powerbank Puro DAILY 20 PLUS 20000mAh 2x USB-A / 1x USB-C 22.5W PD AFC – white
SKU:
8018417495267
In stock
23,99 €| Kaal | 0,45 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 20 × 8,5 × 3 cm |
| Battery | 20000 mAh |
| Connector | USB-A (female), USB-C (female), Micro USB-B (female) |
| Warranty | 12 Months |
Powerbank Puro Fast 20000 mAh 2x USB-A + 1x USB-C – black
SKU:
8018417293948
In stock
38,35 €| Kaal | 0,46 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 17 × 9 × 3 cm |
| Color | Black |
| Battery | 20000 mAh |
| Connector | USB-A (female), USB-C (female), Micro USB-B (female) |
| Warranty | 12 Months |
Powerbank Samsung EB-P4520XUEGEU 20000 mAh 3x USB-C 45W SFC – beige
SKU:
8806095312187
In stock
47,62 €| Kaal | 0,47 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 18 × 10 × 3 cm |
| Color | Beige |
| Material | Plastic |
| Battery | 20000 mAh |
| Fast Charging | SFC (Samsung Super Fast Charging), PD (Power Delivery) |
| Warranty | 12 Months |
Powerbank SBS 20000 mAh 20W with built-in USB-C cable and digital display – black
SKU:
8018417481413
In stock
54,33 €| Kaal | 0,375 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 17 × 8,5 × 4 cm |
| Color | Black |
| Battery | 20000 mAh |
| Connector | USB-A (female), USB-C (męski), USB-C (female) |
| Fast Charging | PD (Power Delivery) |
| Warranty | 12 Months |
Powerbank SBS 20000mAh 65W PD AFC USB-C USB-A for laptop, tablet, smartphone – black
SKU:
8018417490972
In stock
63,92 €| Kaal | 0,2 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 15 × 9 × 4 cm |
| Color | Black |
| Battery | 20000 mAh |
| Connector | USB-A (female), USB-C (female) |
| Fast Charging | PD (Power Delivery), AFC (Samsung Adaptive Fast Charging) |
| Warranty | 12 Months |
Powerbank SBS 20000mAh PD 100W with LCD display – gray
SKU:
8018417499401
In stock
111,86 €| Kaal | 0,48 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 17 × 9 × 5 cm |
| Color | Gray |
| Battery | 20000 mAh |
| Connector | USB-A (female), USB-C (female) |
| Fast Charging | PD (Power Delivery), AFC (Samsung Adaptive Fast Charging) |
| Warranty | 12 Months |