20000 mAh
Powerbank SBS TTBB20000PD20K 20000 mAh 20W PD USB-C, USB-A, Micro-USB – black
SKU:
8018417448072
In stock
45,54 €| Kaal | 0,315 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 17 × 10 × 3 cm |
| Color | Black |
| Battery | 20000 mAh |
| Connector | Micro USB-B (female), USB-C (female), USB-A (female) |
| Fast Charging | PD (Power Delivery), AFC (Samsung Adaptive Fast Charging) |
| Warranty | 12 Months |
Powerbank SBS TTBB20000PD20W 20000 mAh 20W Power Delivery with MicroUSB, USB-C, USB-A – white
SKU:
8018417344978
In stock
40,75 €| Kaal | 0,465 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 20 × 11 × 3 cm |
| Color | White |
| Battery | 20000 mAh |
| Connector | Micro USB-B (female), USB-C (female), USB-A (female) |
| Fast Charging | PD (Power Delivery), AFC (Samsung Adaptive Fast Charging) |
| Warranty | 12 Months |
SBS HD 65W 20000mAh USB-C Power Bank with LCD Display – Black
SKU:
8018417521133
In stock
63,92 €| Kaal | 0,375 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 15 × 9 × 5 cm |
| Color | Black |
| Battery | 20000 mAh |
| Connector | USB-C (female), USB-A (female) |
| Fast Charging | PD (Power Delivery), AFC (Samsung Adaptive Fast Charging) |
| Warranty | 12 Months |
SBS Infinity Power Bank 20000mAh 10W LiFePo₄ USB-A USB-C – Black
SKU:
8018417499371
In stock
38,35 €| Kaal | 0,46 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 15 × 8 × 3 cm |
| Color | Black |
| Battery | 20000 mAh |
| Connector | USB-A (female), USB-C (female) |
| Warranty | 12 Months |