5000 mAh
Dudao K14S USB-A / USB-C / MagSafe wireless powerbank 20W 5000mAh – white
SKU:
6973687242985
In stock
15,98 €| Kaal | 0,221 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 17 × 9,5 × 3 cm |
| Color | White |
| Battery | 5000 mAh |
| Connector | USB-C (female), USB-A (female) |
| Warranty | 12 Months |
Dudao K14S USB-C / MagSafe wireless powerbank 20W 5000mAh – black
SKU:
6973687242992
In stock
12,36 €| Kaal | 0,221 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 17 × 9,5 × 3 cm |
| Color | Black |
| Battery | 5000 mAh |
| Connector | USB-C (female), USB-A (female) |
| Warranty | 12 Months |
Dudao K20SL 5000mAh mini power bank with Lightning / USB-C connectors – black
SKU:
6976625331352
In stock
7,59 €| Kaal | 0,321 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 13 × 9 × 5 cm |
| Color | Black |
| Material | Polycarbonate PC, ABS |
| Battery | 5000 mAh |
| Connector | Lightning (male), USB-C (female) |
| Warranty | Months |
Dudao K20SL 5000mAh mini power bank with Lightning / USB-C connectors – white
SKU:
6976625331369
In stock
14,68 €| Kaal | 0,321 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 13 × 9 × 5 cm |
| Color | White |
| Material | Polycarbonate PC, ABS |
| Battery | 5000 mAh |
| Connector | Lightning (male), USB-C (female) |
| Warranty | Months |
Dudao K28S 20W PD 5000mAh Powerbank with MagSafe and Stand – Gray
SKU:
6977196680122
In stock
22,38 €| Kaal | 0,198 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 18 × 12 × 4 cm |
| Color | Gray |
| Battery | 5000 mAh |
| Connector | USB-C (female) |
| Fast Charging | PD (Power Delivery) |
| Warranty | 12 Months |
Dudao K28S 20W PD 5000mAh Powerbank with MagSafe and Stand – Silver
SKU:
6977196680115
In stock
24,88 €| Kaal | 0,198 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 18 × 12 × 4 cm |
| Color | Silver |
| Battery | 5000 mAh |
| Connector | USB-C (female) |
| Fast Charging | PD (Power Delivery) |
| Warranty | 12 Months |
Joyroom JR-W13 5000mAh Wireless Power Bank for Apple Watch + USB-C and Lightning – Black
SKU:
6956116727499
In stock
13,90 €| Kaal | 0,244 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 16 × 10 × 4 cm |
| Color | Black |
| Material | ABS, Polycarbonate PC |
| Battery | 5000 mAh |
| Connector | USB-C (female), Lightning (female) |
| Warranty | 12 Months |
Powerbank Acefast M9 5000mAh USB-C (male) / USB-C (female) PD 20W – black
SKU:
6974316283201
In stock
16,17 €| Kaal | 0,192 kg |
|---|---|
| Color | Black |
| Material | Polycarbonate PC |
| Battery | 5000 mAh |
| Connector | USB-C (męski), USB-C (female) |
| Fast Charging | PD (Power Delivery), QC (Qualcomm Quick Charge), PPS (Programmable Power Supply), AFC (Samsung Adaptive Fast Charging), FCP (Huawei Fast Charge Protocol), SCP (Huawei Super Charge Protocol), DCP (Ded |
| Warranty | 12 Months |
Powerbank Dudao K20SC 5000mAh mini 2x USB-C – black
SKU:
6976625331338
In stock
10,60 €| Kaal | 0,321 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 13 × 9 × 5 cm |
| Color | Black |
| Material | Polycarbonate PC, ABS |
| Battery | 5000 mAh |
| Connector | USB-C (męski), USB-C (female) |
| Warranty | Months |
Powerbank Dudao K26S 5000mAh 20W USB-A / USB-C / MagSafe – white
SKU:
6976625333738
In stock
17,98 €| Kaal | 0,204 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 16 × 9 × 4 cm |
| Battery | 5000 mAh |
| Warranty | 12 Months |
Powerbank Joyroom JR-PBF13 5000mAh 2.4A 2x USB-A 1x USB-C – black
SKU:
6956116713270
In stock
7,19 €| Kaal | 0,179 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 16 × 10 × 2 cm |
| Color | Black |
| Battery | 5000 mAh |
| Connector | USB-A (female), USB-C (female) |
| Fast Charging | PD (Power Delivery), QC (Qualcomm Quick Charge), AFC (Samsung Adaptive Fast Charging) |
| Warranty | 12 Months |
Powerbank Joyroom JR-PBM08 5000mAh 20W ultra-thin with inductive charging – gray
SKU:
6956116713294
In stock
31,85 €| Kaal | 0,179 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 16 × 10 × 2 cm |
| Material | Polycarbonate PC, ABS |
| Battery | 5000 mAh |
| Connector | USB-C (female), Lightning (female) |
| Fast Charging | PD (Power Delivery) |
| Warranty | 12 Months |