5000 mAh
Powerbank Joyroom JR-W020 Mini 5000mAh USB-A USB-C inductive 20W – black + USB-C / USB-C cable
SKU:
6956116713300
In stock
28,13 €| Kaal | 0,196 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 16 × 10 × 2 cm |
| Color | Black |
| Material | ABS, Polycarbonate PC |
| Battery | 5000 mAh |
| Connector | USB-A (female), USB-C (female) |
| Fast Charging | QC (Qualcomm Quick Charge), PD (Power Delivery) |
| Warranty | 12 Months |
Powerbank Puro Mag Plus 5000mAh 20W Qi2 compatible with MagSafe 1x USB-C Power Delivery – white
SKU:
8018417500329
In stock
33,75 €| Kaal | 0,18 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 14 × 9 × 3 cm |
| Color | White |
| Battery | 5000 mAh |
| Connector | USB-C (female) |
| Fast Charging | PD (Power Delivery) |
| Warranty | 12 Months |
Powerbank SBS NanoTube 5000 mAh High-Density – black
SKU:
8018417467219
In stock
25,56 €| Kaal | 0,128 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 17 × 7,5 × 1 cm |
| Color | Black |
| Battery | 5000 mAh |
| Connector | USB-C (female) |
| Fast Charging | IC (Intelligent Charging) |
| Warranty | 12 Months |
Powerbank SBS TEBB5000MAG1CB 5000 mAh compatible with MagSafe – blue
SKU:
8018417464805
In stock
35,31 €| Kaal | 0,187 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 17 × 9 × 2 cm |
| Color | Blue |
| Battery | 5000 mAh |
| Connector | USB-C (female) |
| Warranty | 12 Months |
Powerbank SBS TEBB5000MAG1CR 5000 mAh compatible with MagSafe – red
SKU:
8018417464812
In stock
33,23 €| Kaal | 0,187 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 17 × 9 × 2 cm |
| Color | Red |
| Battery | 5000 mAh |
| Connector | USB-C (female) |
| Warranty | 12 Months |
Powerbank SBS TEBB5000MAG1CW 5000 mAh USB-C, MagSafe compatible – white
SKU:
8018417406805
In stock
39,47 €| Kaal | 0,175 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 14 × 9 × 3 cm |
| Color | White |
| Battery | 5000 mAh |
| Connector | USB-C (female) |
| Warranty | 12 Months |
Puro Power Mag 5000mAh Powerbank with MagSafe USB-C – White
SKU:
8018417466823
In stock
52,63 €| Kaal | 0,165 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 15 × 12 × 4 cm |
| Color | White |
| Battery | 5000 mAh |
| Connector | USB-C (female) |
| Warranty | 12 Months |
Puro Power Mag Power Bank 5000mAh 20W Power Delivery USB-C – White
SKU:
8018417500312
In stock
31,92 €| Kaal | 0,175 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 15 × 12 × 4 cm |
| Color | White |
| Battery | 5000 mAh |
| Connector | USB-C (female) |
| Fast Charging | PD (Power Delivery) |
| Warranty | 12 Months |
SBS EcoPower 5000 mAh 10W Powerbank with Built-in USB-C Port – Gray
SKU:
8018417498459
In stock
28,76 €| Kaal | 0,145 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 18 × 9 × 4 cm |
| Color | Gray |
| Battery | 5000 mAh |
| Connector | USB-C (female), USB-C (męski) |
| Warranty | 12 Months |
SBS EcoPower 5000 mAh 10W Powerbank with Built-in USB-C Port – Green
SKU:
8018417498442
In stock
28,76 €| Kaal | 0,14 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 18 × 8 × 4 cm |
| Color | Green |
| Battery | 5000 mAh |
| Connector | USB-C (męski), USB-C (female) |
| Warranty | 12 Months |
SBS EcoPower 5000 mAh 10W Powerbank with Built-in USB-C Port – White
SKU:
8018417498466
In stock
31,95 €| Kaal | 0,14 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 18 × 8 × 4 cm |
| Color | White |
| Battery | 5000 mAh |
| Connector | USB-C (female), USB-C (męski) |
| Warranty | 12 Months |
SBS HD 10W 5000mAh USB-C Power Bank with LCD Display – Black
SKU:
8018417521119
In stock
25,56 €| Color | Black |
|---|---|
| Battery | 5000 mAh |
| Connector | USB-C (female) |
| Fast Charging | IC (Intelligent Charging) |
| Warranty | 12 Months |