5000 mAh
SBS Hybrid PD 20W 5000mAh Power Bank with Built-in Cable and Foldable Plug – Black
SKU:
8018417499104
In stock
57,52 €| Kaal | 0,215 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 16 × 8 × 4 cm |
| Color | Black |
| Battery | 5000 mAh |
| Connector | USB-C (female), USB-C (męski) |
| Fast Charging | PD (Power Delivery) |
| Warranty | 12 Months |
SBS Mag Power Qi2 5000 mAh Powerbank Compatible with MagSafe – Black
SKU:
8018417499135
In stock
48,90 €| Kaal | 0,175 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 16 × 9 × 3 cm |
| Color | Black |
| Battery | 5000 mAh |
| Connector | USB-C (female) |
| Fast Charging | PD (Power Delivery) |
| Warranty | 12 Months |
SBS TEBB5000MAG1CK Wireless Power Bank 5000 mAh USB-C, MagSafe Compatible – Black
SKU:
8018417464829
In stock
39,47 €| Kaal | 0,187 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 17 × 9 × 2 cm |
| Color | Black |
| Battery | 5000 mAh |
| Warranty | 12 Months |
Wozinsky WF16-YCS 5000mAh 15W USB-C Mini Power Bank with Built-in USB-C Cable and Apple Watch Charger – Black
SKU:
5907769364464
In stock
16,03 €| Kaal | 0,158 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 18 × 8 × 3 cm |
| Color | Black |
| Battery | 5000 mAh |
| Connector | USB-C (męski) |
| Warranty | 12 Months |
Wozinsky WF16-YCS 5000mAh 15W USB-C Mini Power Bank with Built-in USB-C Cable and Apple Watch Charger – White
SKU:
5907769364471
In stock
12,25 €| Kaal | 0,158 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 18 × 8 × 3 cm |
| Color | White |
| Battery | 5000 mAh |
| Connector | USB-C (męski) |
| Warranty | 12 Months |
Wozinsky WF16-YLS 5000mAh 15W Lightning Mini Power Bank with Built-in USB-C Cable and Apple Watch Charger – Beige
SKU:
5907769364570
In stock
11,52 €| Kaal | 0,158 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 18 × 8 × 3 cm |
| Color | Beige |
| Battery | 5000 mAh |
| Connector | Lightning (male) |
| Warranty | Months |
Wozinsky WF16-YLS 5000mAh 15W Lightning Mini Power Bank with Built-in USB-C Cable and Apple Watch Charger – Black
SKU:
5907769364532
In stock
9,98 €| Kaal | 0,158 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 18 × 8 × 3 cm |
| Color | Black |
| Battery | 5000 mAh |
| Connector | Lightning (male) |
| Warranty | Months |
Wozinsky WF16-YLS 5000mAh 15W Lightning Mini Power Bank with Built-in USB-C Cable and Apple Watch Charger – Blue
SKU:
5907769364587
In stock
20,96 €| Kaal | 0,158 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 18 × 8 × 3 cm |
| Color | Blue |
| Battery | 5000 mAh |
| Connector | Lightning (male) |
| Warranty | Months |
Wozinsky WF16-YLS 5000mAh 15W Lightning Mini Power Bank with Built-in USB-C Cable and Apple Watch Charger – Green
SKU:
5907769364556
In stock
11,52 €| Kaal | 0,158 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 18 × 8 × 3 cm |
| Color | Green |
| Battery | 5000 mAh |
| Connector | Lightning (male) |
| Warranty | Months |
Wozinsky WF16-YLS 5000mAh 15W Lightning Mini Power Bank with Built-in USB-C Cable and Apple Watch Charger – White
SKU:
5907769364549
In stock
11,84 €| Kaal | 0,158 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 18 × 8 × 3 cm |
| Color | White |
| Battery | 5000 mAh |
| Connector | Lightning (male) |
| Warranty | Months |