Micro USB-B (female), USB-C (female), USB-A (male), USB-A (female), Micro USB-B (male), USB-C (męski), Lightning (male)
Dudao K11 10000mAh Powerbank with Built-in Cables – Black
SKU:
6977196681853
In stock
7,80 €| Kaal | 0,29 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 18 × 9 × 5 cm |
| Color | Black |
| Battery | 10000 mAh |
| Connector | Micro USB-B (female), USB-C (female), USB-A (male), USB-A (female), Micro USB-B (male), USB-C (męski), Lightning (male) |
| Warranty | 12 Months |
Dudao K11 10000mAh Powerbank with Built-in Cables – White
SKU:
6977196681860
In stock
7,80 €| Kaal | 0,29 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 18 × 9 × 5 cm |
| Color | White |
| Battery | 10000 mAh |
| Connector | Micro USB-B (female), USB-C (female), USB-A (male), USB-A (female), Micro USB-B (male), USB-C (męski), Lightning (male) |
| Warranty | 12 Months |
Dudao K11 Max 30000mAh Powerbank with Built-in Cables – Black
SKU:
6977196681914
In stock
17,84 €| Kaal | 0,785 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 25 × 12 × 8 cm |
| Color | Black |
| Battery | 30000 mAh |
| Connector | Micro USB-B (female), USB-C (female), USB-A (male), USB-A (female), Micro USB-B (male), USB-C (męski), Lightning (male) |
| Warranty | 12 Months |
Dudao K11 Pro 20000mAh Powerbank with Built-in Cables – Black
SKU:
6977196681877
In stock
12,83 €| Kaal | 0,495 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 13 × 7 × 5 cm |
| Color | Black |
| Battery | 20000 mAh |
| Connector | Micro USB-B (female), USB-C (female), USB-A (male), USB-A (female), Micro USB-B (male), USB-C (męski), Lightning (male) |
| Warranty | 12 Months |
Dudao K11 Pro 20000mAh Powerbank with Built-in Cables – White
SKU:
6977196681884
In stock
12,83 €| Kaal | 0,495 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 13 × 7 × 5 cm |
| Color | White |
| Battery | 20000 mAh |
| Connector | Micro USB-B (female), USB-C (female), USB-A (male), USB-A (female), Micro USB-B (male), USB-C (męski), Lightning (male) |
| Warranty | 12 Months |