USB-A (female), USB-C (female), USB-C (męski), Lightning (male)
Dudao K13 10000mAh Powerbank with Built-in Cable – White
SKU:
6977196682324
In stock
14,20 €| Kaal | 0,546 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 18 × 8 × 3 cm |
| Color | White |
| Battery | 10000 mAh |
| Connector | USB-A (female), USB-C (female), USB-C (męski), Lightning (male) |
| Fast Charging | QC (Qualcomm Quick Charge), PD (Power Delivery), PPS (Programmable Power Supply), SCP (Huawei Super Charge Protocol), FCP (Huawei Fast Charge Protocol), AFC (Samsung Adaptive Fast Charging) |
| Warranty | 12 Months |
Dudao K13Pro 20000mAh Powerbank with Built-in Cable – Black
SKU:
6977196680276
In stock
17,70 €| Kaal | 0,546 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 18 × 8 × 3 cm |
| Color | Black |
| Battery | 20000 mAh |
| Connector | USB-A (female), USB-C (female), USB-C (męski), Lightning (male) |
| Fast Charging | QC (Qualcomm Quick Charge), PD (Power Delivery), PPS (Programmable Power Supply), SCP (Huawei Super Charge Protocol), FCP (Huawei Fast Charge Protocol), AFC (Samsung Adaptive Fast Charging) |
| Warranty | 12 Months |
Dudao K15Pro Power Bank 20000mAh 22.5W PD USB-C / USB-A / Built-in Lightning and USB-C Cables – Black
SKU:
6977196682430
In stock
22,40 €| Kaal | 0,548 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 18 × 12 × 4 cm |
| Color | Black |
| Material | Plastic |
| Battery | 20000 mAh |
| Connector | USB-A (female), USB-C (female), USB-C (męski), Lightning (male) |
| Fast Charging | PD (Power Delivery) |
| Warranty | 12 Months |
Dudao K15Pro Power Bank 20000mAh 22.5W PD USB-C / USB-A / Built-in Lightning and USB-C Cables – White
SKU:
6976625330430
In stock
22,40 €| Kaal | 0,548 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 18 × 12 × 4 cm |
| Color | White |
| Material | Plastic |
| Battery | 20000 mAh |
| Connector | USB-A (female), USB-C (female), USB-C (męski), Lightning (male) |
| Fast Charging | PD (Power Delivery) |
| Warranty | 12 Months |
Dudao K15Pro Power Bank 20000mAh 22.5W PD USB-C / USB-A / Built-in Lightning and USB-C Cables – White
SKU:
6977196682447
In stock
21,29 €| Kaal | 0,548 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 18 × 12 × 4 cm |
| Color | White |
| Material | Plastic |
| Battery | 20000 mAh |
| Connector | USB-A (female), USB-C (female), USB-C (męski), Lightning (male) |
| Fast Charging | PD (Power Delivery) |
| Warranty | 12 Months |