USB-A (female), USB-C (female)
Acefast M4 PD 67W 20000mAh Powerbank with built-in cable – black
SKU:
6974316282723
In stock
63,14 €Acefast powerbank 10000mAh Sparkling Series fast charging 30W gray (M1)
SKU:
6974316282020
In stock
31,37 €| Kaal | 0,313 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 17 × 10,5 × 2 cm |
| Color | Gray |
| Battery | 10000 mAh |
| Connector | USB-A (female), USB-C (female) |
| Fast Charging | QC (Qualcomm Quick Charge), PD (Power Delivery), AFC (Samsung Adaptive Fast Charging), FCP (Huawei Fast Charge Protocol), SCP (Huawei Super Charge Protocol) |
| Warranty | 12 Months |
Acefast powerbank 10000mAh Sparkling Series fast charging 30W green (M1)
SKU:
6974316282013
In stock
32,96 €| Kaal | 0,313 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 17 × 10,5 × 2 cm |
| Color | Green |
| Battery | 10000 mAh |
| Connector | USB-A (female), USB-C (female) |
| Fast Charging | QC (Qualcomm Quick Charge), PD (Power Delivery), AFC (Samsung Adaptive Fast Charging), FCP (Huawei Fast Charge Protocol), SCP (Huawei Super Charge Protocol) |
| Warranty | Months |
Acefast powerbank 20000mAh Sparkling Series fast charging 30W green (M2)
SKU:
6974316282051
In stock
69,82 €| Kaal | 0,563 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 17 × 10,5 × 5 cm |
| Color | Green |
| Battery | 20000 mAh |
| Connector | USB-A (female), USB-C (female) |
| Fast Charging | QC (Qualcomm Quick Charge), AFC (Samsung Adaptive Fast Charging), FCP (Huawei Fast Charge Protocol), SCP (Huawei Super Charge Protocol) |
| Warranty | 12 Months |
Dudao K20 USB-A / USB-C Powerbank 10000mAh 22.5W – silver
SKU:
6973687247515
In stock
17,60 €| Kaal | 0,41 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 11 × 9 × 5 cm |
| Color | Silver |
| Battery | 10000 mAh |
| Connector | USB-A (female), USB-C (female) |
| Warranty | Months |
Dudao K24 10000mAh 22.5W USB-A / USB-C power bank with display – gray
SKU:
6976625331291
In stock
12,91 €| Kaal | 0,35 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 13 × 9,5 × 5 cm |
| Color | Gray |
| Battery | 10000 mAh |
| Connector | USB-A (female), USB-C (female) |
| Fast Charging | PD (Power Delivery) |
| Warranty | 12 Months |
Dudao K25 2in1 10000mAh 3-Plug Powerbank Charger – Gray
SKU:
6977196680061
In stock
24,20 €| Kaal | 0,42 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 18 × 11 × 4 cm |
| Color | Gray |
| Battery | 10000 mAh |
| Connector | USB-A (female), USB-C (female) |
| Warranty | 12 Months |
Dudao K28 10000mAh PD 22.5W MagSafe Powerbank with Metal Case and Ring Stand – Gray
SKU:
6977196680146
In stock
29,52 €| Kaal | 0,231 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 18 × 12 × 4 cm |
| Color | Gray |
| Battery | 10000 mAh |
| Connector | USB-A (female), USB-C (female) |
| Fast Charging | PD (Power Delivery), QC (Qualcomm Quick Charge) |
| Warranty | 12 Months |
Dudao K28 10000mAh PD 22.5W MagSafe Powerbank with Metal Case and Ring Stand – Silver
SKU:
6977196680139
In stock
28,05 €| Kaal | 0,231 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 18 × 12 × 4 cm |
| Color | Silver, Gray |
| Battery | 10000 mAh |
| Connector | USB-A (female), USB-C (female) |
| Fast Charging | PD (Power Delivery), QC (Qualcomm Quick Charge) |
| Warranty | 12 Months |
Dudao powerbank 20000mAh 1xUSB-A / 1xUSB-C 22.5W PD black (K16Pro)
SKU:
6973687247287
In stock
24,35 €| Kaal | 0,58 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 13 × 10 × 7 cm |
| Color | Black |
| Battery | 20000 mAh |
| Connector | USB-A (female), USB-C (female) |
| Fast Charging | PD (Power Delivery) |
| Warranty | 12 Months |
Joyroom JR-PBF20 25W 10000mAh Power Bank – Black
SKU:
6956116717452
In stock
23,64 €| Kaal | 0,427 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 17 × 11,5 × 2 cm |
| Color | Black |
| Connector | USB-A (female), USB-C (female) |
| Fast Charging | PD (Power Delivery), SFC (Samsung Super Fast Charging) |
| Warranty | 12 Months |
Joyroom JR-W020 20W 10000mAh MagSafe Power Bank + USB-C – USB-C 0.25m Cable – Black
SKU:
6941237166388
In stock
27,37 €| Kaal | 0,283 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 16 × 10 × 3 cm |
| Color | Black |
| Battery | 10000 mAh |
| Connector | USB-A (female), USB-C (female) |
| Fast Charging | QC (Qualcomm Quick Charge), PD (Power Delivery) |
| Warranty | 12 Months |