USB-A (female), USB-C (female)
Joyroom JR-W020 Powerbank 20W 10000mAh MagSafe + USB-C – USB-C cable 0.25m – white
SKU:
6941237119698
In stock
27,37 €| Kaal | 0,275 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 16 × 10 × 3 cm |
| Color | White |
| Battery | 10000 mAh |
| Connector | USB-A (female), USB-C (female) |
| Fast Charging | QC (Qualcomm Quick Charge), PD (Power Delivery) |
| Warranty | 12 Months |
Joyroom powerbank 65W 20000mAH black (JR-PBF04)
SKU:
6956116797218
In stock
46,65 €| Kaal | 0,575 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 17 × 11,5 × 4 cm |
| Color | Black |
| Battery | 20000 mAh |
| Connector | USB-A (female), USB-C (female) |
| Warranty | 12 Months |
Powerbank Choetech B663 10000mAh 20W MagSafe USB-A / USB-C – white
SKU:
6932112105202
In stock
20,50 €| Kaal | 0,306 kg |
|---|---|
| Color | White |
| Connector | USB-A (female), USB-C (female) |
| Fast Charging | AFC (Samsung Adaptive Fast Charging), PD (Power Delivery), QC (Qualcomm Quick Charge), FCP (Huawei Fast Charge Protocol) |
| Warranty | 12 Months |
Powerbank Dudao K10 10000mAh 2.4A 2 x USB-A – black
SKU:
6976625333943
In stock
7,60 €| Kaal | 0,24 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 16 × 9 × 4 cm |
| Color | Black, Gray |
| Battery | 10000 mAh |
| Connector | USB-A (female), USB-C (female) |
| Warranty | 12 Months |
Powerbank Dudao K10 10000mAh 2.4A 2 x USB-A – black
SKU:
6977196682164
In stock
7,82 €| Kaal | 0,24 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 16 × 9 × 4 cm |
| Color | Black, Gray |
| Battery | 10000 mAh |
| Connector | USB-A (female), USB-C (female) |
| Warranty | 12 Months |
Powerbank Dudao K10 10000mAh 2.4A 2 x USB-A – white
SKU:
6976625333936
In stock
7,60 €| Kaal | 0,243 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 16 × 9 × 4 cm |
| Color | White, Gray |
| Battery | 10000 mAh |
| Connector | USB-A (female), USB-C (female) |
| Warranty | 12 Months |
Powerbank Dudao K10 10000mAh 2.4A 2 x USB-A – white
SKU:
6977196682157
In stock
8,23 €| Kaal | 0,243 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 16 × 9 × 4 cm |
| Color | White, Gray |
| Battery | 10000 mAh |
| Connector | USB-A (female), USB-C (female) |
| Warranty | 12 Months |
Powerbank Dudao K10Pro 2.4A 20000mAh 2 x USB-A – black
SKU:
6976625333974
In stock
12,76 €| Kaal | 0,431 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 16 × 9 × 4 cm |
| Color | Black |
| Battery | 20000 mAh |
| Connector | USB-A (female), USB-C (female) |
| Warranty | 12 Months |
Powerbank Dudao K10Pro 2.4A 20000mAh 2 x USB-A – white
SKU:
6976625333967
In stock
12,12 €| Kaal | 0,431 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 16 × 9 × 4 cm |
| Color | White |
| Battery | 20000 mAh |
| Connector | USB-A (female), USB-C (female) |
| Warranty | 12 Months |
Powerbank Dudao K12 10000mAh PD22.5W USB-A, USB-C – black
SKU:
6976625333882
In stock
10,13 €| Kaal | 0,24 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 16 × 9 × 4 cm |
| Color | Black, Gray |
| Battery | 10000 mAh |
| Connector | USB-A (female), USB-C (female) |
| Fast Charging | PD (Power Delivery), QC (Qualcomm Quick Charge) |
| Warranty | 12 Months |
Powerbank Dudao K12 10000mAh PD22.5W USB-A, USB-C – white
SKU:
6976625333875
In stock
12,66 €| Kaal | 0,24 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 16 × 9 × 4 cm |
| Color | White, Gray |
| Battery | 10000 mAh |
| Connector | USB-A (female), USB-C (female) |
| Fast Charging | PD (Power Delivery), QC (Qualcomm Quick Charge) |
| Warranty | 12 Months |
Powerbank Dudao K12Pro 22.5W PD 20000mAh USB-A, USB-C – black
SKU:
6976625333899
In stock
12,70 €| Kaal | 0,431 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 16 × 9 × 4 cm |
| Color | Black |
| Battery | 20000 mAh |
| Connector | USB-A (female), USB-C (female) |
| Fast Charging | PD (Power Delivery) |
| Warranty | 12 Months |