USB-A (female), USB-C (female)
Powerbank Dudao K12Pro 22.5W PD 20000mAh USB-A, USB-C – white
SKU:
6976625333905
In stock
16,45 €| Kaal | 0,431 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 16 × 9 × 4 cm |
| Color | White |
| Battery | 20000 mAh |
| Connector | USB-A (female), USB-C (female) |
| Fast Charging | PD (Power Delivery) |
| Warranty | 12 Months |
Powerbank Joyroom JR-PBF13 5000mAh 2.4A 2x USB-A 1x USB-C – black
SKU:
6956116713270
In stock
7,19 €| Kaal | 0,179 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 16 × 10 × 2 cm |
| Color | Black |
| Battery | 5000 mAh |
| Connector | USB-A (female), USB-C (female) |
| Fast Charging | PD (Power Delivery), QC (Qualcomm Quick Charge), AFC (Samsung Adaptive Fast Charging) |
| Warranty | 12 Months |
Powerbank Joyroom JR-PBF14 20000mAh 2.4A 2x USB-A 1x USB-C – black
SKU:
6956116713287
In stock
24,08 €| Kaal | 0,484 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 16 × 10 × 3 cm |
| Color | Black |
| Battery | 20000 mAh |
| Connector | USB-A (female), USB-C (female) |
| Fast Charging | PD (Power Delivery), QC (Qualcomm Quick Charge), AFC (Samsung Adaptive Fast Charging) |
| Warranty | 12 Months |
Powerbank Joyroom JR-W020 Mini 5000mAh USB-A USB-C inductive 20W – black + USB-C / USB-C cable
SKU:
6956116713300
In stock
28,13 €| Kaal | 0,196 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 16 × 10 × 2 cm |
| Color | Black |
| Material | ABS, Polycarbonate PC |
| Battery | 5000 mAh |
| Connector | USB-A (female), USB-C (female) |
| Fast Charging | QC (Qualcomm Quick Charge), PD (Power Delivery) |
| Warranty | 12 Months |
Powerbank Puro White 10000mAh 12W 2xUSB-A + USB-C – white
SKU:
8033830300240
In stock
35,16 €| Kaal | 0,27 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 17 × 10 × 3 cm |
| Color | White |
| Battery | 10000 mAh |
| Connector | USB-A (female), USB-C (female) |
| Fast Charging | Apple Fast Charge |
| Warranty | 12 Months |
Powerbank SBS 10000mAh PD 35W with LCD display – gray
SKU:
8018417499395
In stock
57,52 €| Kaal | 0,285 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 17 × 7 × 6 cm |
| Color | Gray |
| Battery | 10000 mAh |
| Connector | USB-A (female), USB-C (female) |
| Fast Charging | PD (Power Delivery), AFC (Samsung Adaptive Fast Charging) |
| Warranty | 12 Months |
Powerbank SBS 20000mAh 65W PD AFC USB-C USB-A for laptop, tablet, smartphone – black
SKU:
8018417490972
In stock
63,92 €| Kaal | 0,2 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 15 × 9 × 4 cm |
| Color | Black |
| Battery | 20000 mAh |
| Connector | USB-A (female), USB-C (female) |
| Fast Charging | PD (Power Delivery), AFC (Samsung Adaptive Fast Charging) |
| Warranty | 12 Months |
Powerbank SBS 20000mAh PD 100W with LCD display – gray
SKU:
8018417499401
In stock
111,86 €| Kaal | 0,48 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 17 × 9 × 5 cm |
| Color | Gray |
| Battery | 20000 mAh |
| Connector | USB-A (female), USB-C (female) |
| Fast Charging | PD (Power Delivery), AFC (Samsung Adaptive Fast Charging) |
| Warranty | 12 Months |
Powerbank SBS TEBB10000HDPD20K 10000 mAh with Power Delivery – black
SKU:
8018417467226
In stock
37,39 €| Kaal | 0,203 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 17 × 7,5 × 3 cm |
| Color | Black |
| Battery | 10000 mAh |
| Connector | USB-A (female), USB-C (female) |
| Fast Charging | PD (Power Delivery), AFC (Samsung Adaptive Fast Charging) |
| Warranty | 12 Months |
Powerbank Wozinsky K65+ 65W 30000mAh 2x USB-C, 1x USB-A 65W – gray
SKU:
5907769364457
In stock
44,43 €| Kaal | 0,7 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 16 × 7,6 × 7 cm |
| Color | Gray |
| Battery | 30000 mAh |
| Connector | USB-A (female), USB-C (female) |
| Fast Charging | PD (Power Delivery) |
| Warranty | 12 Months |
Powerbank Wozinsky WLWP-10KA0Y3S 22.5W PD Qi2 10000 mAh, with stand, 1x USB-A, 1x USB-C – black
SKU:
5907769367441
In stock
30,07 €| Kaal | 0,274 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 15 × 10 × 3 cm |
| Color | Black |
| Battery | 10000 mAh |
| Connector | USB-A (female), USB-C (female) |
| Fast Charging | PD (Power Delivery) |
| Warranty | 12 Months |
Powerbank Wozinsky WLWP-10KA0Y3WS 22.5W PD Qi2 10000 mAh, with stand, 1x USB-A, 1x USB-C – white
SKU:
5907769369322
In stock
26,89 €| Kaal | 0,274 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 15 × 10 × 3 cm |
| Color | White |
| Battery | 10000 mAh |
| Connector | USB-A (female), USB-C (female) |
| Fast Charging | PD (Power Delivery) |
| Warranty | 12 Months |