USB-A (female), USB-C (female)
Puro 45W 10000mAh USB-A USB-C Power Bank with Display – Gray
SKU:
8018417500336
In stock
42,32 €| Kaal | 0,22 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 16 × 9 × 2 cm |
| Color | Gray |
| Battery | 10000 mAh |
| Connector | USB-A (female), USB-C (female) |
| Fast Charging | PD (Power Delivery) |
| Warranty | Months |
SBS HD 30W 10000mAh USB-C Powerbank with LCD Display – Black
SKU:
8018417521126
In stock
47,94 €| Color | Black |
|---|---|
| Battery | 10000 mAh |
| Connector | USB-A (female), USB-C (female) |
| Fast Charging | PD (Power Delivery) |
| Warranty | 12 Months |
SBS Infinity Power Bank 20000mAh 10W LiFePo₄ USB-A USB-C – Black
SKU:
8018417499371
In stock
38,35 €| Kaal | 0,46 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 15 × 8 × 3 cm |
| Color | Black |
| Battery | 20000 mAh |
| Connector | USB-A (female), USB-C (female) |
| Warranty | 12 Months |
Wozinsky Wpower WPBBK-2 10000mAh Power Bank – Black
SKU:
5907769384240
In stock
12,46 €| Kaal | 0,255 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 18 × 11,5 × 4 cm |
| Color | Black |
| Battery | 10000 mAh |
| Connector | USB-A (female), USB-C (female) |
| Warranty | 12 Months |