USB-A (female), USB-C (męski), USB-C (female), Lightning (male)
Dudao K14 10000mAh power bank with USB-C / Lightning cables – beige
SKU:
6977196681556
In stock
16,79 €| Kaal | 0,3 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 18 × 10 × 4 cm |
| Color | Beige |
| Battery | 10000 mAh |
| Connector | USB-A (female), USB-C (męski), USB-C (female), Lightning (male) |
| Fast Charging | PD (Power Delivery), QC (Qualcomm Quick Charge) |
| Warranty | 12 Months |
Dudao K14 10000mAh power bank with USB-C / Lightning cables – black
SKU:
6977196681549
In stock
14,60 €| Kaal | 0,3 kg |
|---|---|
| Color | Black |
| Battery | 10000 mAh |
| Connector | USB-A (female), USB-C (męski), USB-C (female), Lightning (male) |
| Fast Charging | PD (Power Delivery), QC (Qualcomm Quick Charge) |
| Warranty | Months |
Powerbank Choetech B654 10000mAh 22.5W USB-A / USB-C / micro USB with built-in USB-C / Lightning cable – black
SKU:
6932112106087
In stock
21,98 €| Color | Black |
|---|---|
| Battery | 10000 mAh |
| Connector | USB-A (female), USB-C (męski), USB-C (female), Lightning (male) |
| Warranty | 12 Months |