USB-A (female), USB-C (męski), USB-C (female)
Powerbank SBS 10000 mAh 20W with built-in USB-C cable and digital display – black
SKU:
8018417481420
In stock
44,75 €| Kaal | 0,24 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 17 × 9 × 4 cm |
| Color | Black |
| Battery | 10000 mAh |
| Connector | USB-A (female), USB-C (męski), USB-C (female) |
| Fast Charging | PD (Power Delivery), AFC (Samsung Adaptive Fast Charging) |
| Warranty | 12 Months |
Powerbank SBS 10000 mAh 20W with built-in USB-C cable and digital display – dark gray
SKU:
8018417481376
In stock
44,75 €| Kaal | 0,235 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 14 × 8 × 4 cm |
| Color | Gray |
| Battery | 10000 mAh |
| Connector | USB-A (female), USB-C (męski), USB-C (female) |
| Fast Charging | PD (Power Delivery), AFC (Samsung Adaptive Fast Charging) |
| Warranty | 12 Months |
Powerbank SBS 10000 mAh 20W with built-in USB-C cable and digital display – gray
SKU:
8018417481406
In stock
44,75 €| Kaal | 0,235 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 15 × 8 × 4 cm |
| Color | Gray |
| Battery | 10000 mAh |
| Connector | USB-A (female), USB-C (męski), USB-C (female) |
| Fast Charging | AFC (Samsung Adaptive Fast Charging), PD (Power Delivery) |
| Warranty | 12 Months |
Powerbank SBS 10000 mAh 20W with built-in USB-C cable and digital display – green
SKU:
8018417481383
In stock
44,75 €| Kaal | 0,235 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 15 × 8 × 5 cm |
| Color | Green |
| Battery | 10000 mAh |
| Connector | USB-A (female), USB-C (męski), USB-C (female) |
| Fast Charging | PD (Power Delivery), AFC (Samsung Adaptive Fast Charging) |
| Warranty | 12 Months |
Powerbank SBS 20000 mAh 20W with built-in USB-C cable and digital display – black
SKU:
8018417481413
In stock
54,33 €| Kaal | 0,375 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 17 × 8,5 × 4 cm |
| Color | Black |
| Battery | 20000 mAh |
| Connector | USB-A (female), USB-C (męski), USB-C (female) |
| Fast Charging | PD (Power Delivery) |
| Warranty | 12 Months |
Puro Power Link 10 Plus 10000mAh Power Bank with Built-in USB-C Cable – White
SKU:
8018417490545
In stock
27,56 €| Color | White |
|---|---|
| Battery | 10000 mAh |
| Connector | USB-A (female), USB-C (męski), USB-C (female) |
| Fast Charging | PD (Power Delivery) |
| Warranty | 12 Months |