USB-C (female), Lightning (female)
Joyroom JR-W13 5000mAh Wireless Power Bank for Apple Watch + USB-C and Lightning – Black
SKU:
6956116727499
In stock
13,90 €| Kaal | 0,244 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 16 × 10 × 4 cm |
| Color | Black |
| Material | ABS, Polycarbonate PC |
| Battery | 5000 mAh |
| Connector | USB-C (female), Lightning (female) |
| Warranty | 12 Months |
Powerbank Joyroom JR-PBM08 5000mAh 20W ultra-thin with inductive charging – gray
SKU:
6956116713294
In stock
31,85 €| Kaal | 0,179 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 16 × 10 × 2 cm |
| Material | Polycarbonate PC, ABS |
| Battery | 5000 mAh |
| Connector | USB-C (female), Lightning (female) |
| Fast Charging | PD (Power Delivery) |
| Warranty | 12 Months |