USB-C (female), USB-A (female)
Powerbank Dudao K21Pro Mini 20000mAh 22.5W – blue
SKU:
6976625333455
In stock
25,08 €| Kaal | 0,408 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 16 × 9 × 4 cm |
| Color | Blue |
| Connector | USB-C (female), USB-A (female) |
| Fast Charging | PD (Power Delivery), QC (Qualcomm Quick Charge) |
| Warranty | 12 Months |
Powerbank Joyroom JR-PBF10 75000mAh 100W 3x USB-C 3x USB-A with foldable flashlight and handle – green
SKU:
6956116712662
In stock
172,97 €| Kaal | 2,813 kg |
|---|---|
| Color | Green |
| Material | ABS, Polycarbonate PC |
| Connector | USB-C (female), USB-A (female) |
| Fast Charging | PD (Power Delivery) |
| Warranty | 12 Months |
Powerbank Joyroom JR-PBF12 10000mAh 2.4A 2x USB-A 1x USB-C – black
SKU:
6956116713256
In stock
8,79 €| Kaal | 0,284 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 17 × 10,2 × 2 cm |
| Color | Black |
| Battery | 10000 mAh |
| Connector | USB-C (female), USB-A (female) |
| Fast Charging | QC (Qualcomm Quick Charge), PD (Power Delivery) |
| Warranty | 12 Months |
Powerbank Joyroom JR-PBF12 10000mAh 2.4A 2x USB-A 1x USB-C – white
SKU:
6956116713263
In stock
10,93 €| Kaal | 0,288 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 17 × 10,2 × 2 cm |
| Color | White |
| Battery | 10000 mAh |
| Connector | USB-C (female), USB-A (female) |
| Fast Charging | QC (Qualcomm Quick Charge), PD (Power Delivery) |
| Warranty | 12 Months |
Powerbank Joyroom JR-PBF15 10000mAh USB-C USB-A 22.5W – black
SKU:
6956116717353
In stock
14,78 €| Kaal | 0,308 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 17 × 11,5 × 2 cm |
| Color | Black |
| Material | Plastic |
| Battery | 10000 mAh |
| Connector | USB-C (female), USB-A (female) |
| Fast Charging | PD (Power Delivery), QC (Qualcomm Quick Charge), SCP (Huawei Super Charge Protocol) |
| Warranty | 12 Months |
Powerbank Joyroom JR-PBF16 20000mAh USB-C USB-A 22.5W – black
SKU:
6956116717360
In stock
21,19 €| Kaal | 0,667 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 17 × 11,5 × 3 cm |
| Color | Black |
| Material | Plastic |
| Battery | 20000 mAh |
| Connector | USB-C (female), USB-A (female) |
| Fast Charging | PD (Power Delivery), QC (Qualcomm Quick Charge), SCP (Huawei Super Charge Protocol) |
| Warranty | 12 Months |
Powerbank SBS TTBB30000PD20K 30000 mAh 2 x USB-C 2 x USB-A – black
SKU:
8018417435775
In stock
60,71 €| Kaal | 0,625 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 17 × 9 × 4 cm |
| Color | Black |
| Battery | 30000 mAh |
| Connector | USB-C (female), USB-A (female) |
| Fast Charging | PD (Power Delivery), AFC (Samsung Adaptive Fast Charging) |
| Warranty | 12 Months |
Puro 10000mAh 20W USB-C USB-A Power Bank with Display and Built-in USB-C Cable – White
SKU:
8018417528682
In stock
41,54 €| Kaal | 0,247 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 13,3 × 8,6 × 2,8 cm |
| Color | White |
| Battery | 10000 mAh |
| Connector | USB-C (female), USB-A (female) |
| Fast Charging | PD (Power Delivery) |
| Warranty | 12 Months |
SBS HD 65W 20000mAh USB-C Power Bank with LCD Display – Black
SKU:
8018417521133
In stock
63,92 €| Kaal | 0,375 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 15 × 9 × 5 cm |
| Color | Black |
| Battery | 20000 mAh |
| Connector | USB-C (female), USB-A (female) |
| Fast Charging | PD (Power Delivery), AFC (Samsung Adaptive Fast Charging) |
| Warranty | 12 Months |
SBS Infinity Power Bank 10000mAh 10W LiFePo₄ USB-A USB-C – Black
SKU:
8018417499364
In stock
22,37 €| Kaal | 0,265 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 15 × 9 × 3 cm |
| Color | Black |
| Battery | 10000 mAh |
| Connector | USB-C (female), USB-A (female) |
| Warranty | 12 Months |