USB-C (female), USB-C (męski)
Dudao K31 10000 mAh 22.5W PD Powerbank with Built-in Cable – Gray
SKU:
6977196681990
In stock
20,33 €| Kaal | 0,27 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 20 × 10 × 4 cm |
| Color | Gray |
| Battery | 10000 mAh |
| Connector | USB-C (female), USB-C (męski) |
| Fast Charging | PD (Power Delivery), QC (Qualcomm Quick Charge), OPPO VOOC |
| Warranty | 12 Months |
Dudao K31 10000 mAh 22.5W PD Powerbank with Built-in Cable – White
SKU:
6977196682003
In stock
19,27 €| Kaal | 0,27 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 20 × 10 × 4 cm |
| Color | White |
| Battery | 10000 mAh |
| Connector | USB-C (female), USB-C (męski) |
| Fast Charging | PD (Power Delivery), QC (Qualcomm Quick Charge), OPPO VOOC |
| Warranty | 12 Months |
Joyroom JR-PBM02 Powerbank 22.5W 10000mAh 3in1 Magnetic Inductive Compatible with MagSafe with Built-in Cable – Black
SKU:
6956116771119
In stock
47,74 €| Kaal | 0,26 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 16 × 10 × 2 cm |
| Color | Black |
| Material | ABS, Polycarbonate PC |
| Battery | 10000 mAh |
| Connector | USB-C (female), USB-C (męski) |
| Warranty | 12 Months |
Joyroom JR-PR1 10000mAh 22.5W Powerbank with Built-in Retractable USB-C Cable – Black
SKU:
6956116765002
In stock
32,00 €| Kaal | 0,235 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 16 × 10 × 3 cm |
| Color | Black |
| Material | ABS, Polycarbonate PC |
| Battery | 10000 mAh |
| Connector | USB-C (female), USB-C (męski) |
| Fast Charging | PD (Power Delivery), QC (Qualcomm Quick Charge), SCP (Huawei Super Charge Protocol), FCP (Huawei Fast Charge Protocol), AFC (Samsung Adaptive Fast Charging) |
| Warranty | 12 Months |
SBS EcoPower 5000 mAh 10W Powerbank with Built-in USB-C Port – Gray
SKU:
8018417498459
In stock
28,76 €| Kaal | 0,145 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 18 × 9 × 4 cm |
| Color | Gray |
| Battery | 5000 mAh |
| Connector | USB-C (female), USB-C (męski) |
| Warranty | 12 Months |
SBS EcoPower 5000 mAh 10W Powerbank with Built-in USB-C Port – White
SKU:
8018417498466
In stock
31,95 €| Kaal | 0,14 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 18 × 8 × 4 cm |
| Color | White |
| Battery | 5000 mAh |
| Connector | USB-C (female), USB-C (męski) |
| Warranty | 12 Months |
SBS Hybrid PD 20W 5000mAh Power Bank with Built-in Cable and Foldable Plug – Black
SKU:
8018417499104
In stock
57,52 €| Kaal | 0,215 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 16 × 8 × 4 cm |
| Color | Black |
| Battery | 5000 mAh |
| Connector | USB-C (female), USB-C (męski) |
| Fast Charging | PD (Power Delivery) |
| Warranty | 12 Months |