USB-C (female)
Acefast D21 car holder with 15W MagSafe inductive charger for cockpit – black
SKU:
6974316282907
In stock
24,05 €| Kaal | 0,227 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 23 × 9 × 2 cm |
| Color | Black |
| Material | Aluminum alloy, TPU |
| Connector | USB-C (female) |
| Warranty | 12 Months |
Acefast M11-10000 30W Qi2 Magnetic Power Bank with MagSafe – Black
SKU:
6974316282341
In stock
86,29 €| Kaal | 0,309 kg |
|---|---|
| Color | Black |
| Material | Polycarbonate PC |
| Battery | 10000 mAh |
| Connector | USB-C (female) |
| Fast Charging | PD (Power Delivery) |
| Warranty | 12 Months |
Acefast M6 PD 20W 10000mAh Inductive Powerbank + Cable – Black
SKU:
6974316282600
In stock
34,35 €| Kaal | 0,29 kg |
|---|---|
| Color | Black |
| Battery | 10000 mAh |
| Connector | USB-C (female) |
| Fast Charging | PPS (Programmable Power Supply), PD (Power Delivery), QC (Qualcomm Quick Charge), AFC (Samsung Adaptive Fast Charging), FCP (Huawei Fast Charge Protocol), SCP (Huawei Super Charge Protocol) |
| Warranty | 12 Months |
Acefast M6 PD 20W 10000mAh Inductive Powerbank + Cable – White
SKU:
6974316282617
In stock
34,35 €| Kaal | 0,29 kg |
|---|---|
| Color | White |
| Battery | 10000 mAh |
| Connector | USB-C (female) |
| Fast Charging | PPS (Programmable Power Supply), PD (Power Delivery), QC (Qualcomm Quick Charge), AFC (Samsung Adaptive Fast Charging), FCP (Huawei Fast Charge Protocol), SCP (Huawei Super Charge Protocol) |
| Warranty | 12 Months |
Choetech T204-F magnetic car holder with 15W wireless charging – black
SKU:
6932112106360
In stock
18,61 €| Kaal | 0,161 kg |
|---|---|
| Color | Black |
| Connector | USB-C (female) |
| Warranty | 12 Months |
Dudao F21 Pro 15W MagSafe Inductive Car Charger – Black
SKU:
6976625332878
In stock
11,17 €| Kaal | 0,155 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 9 × 4 × 2 cm |
| Color | Black |
| Connector | USB-C (female) |
| Warranty | 12 Months |
Dudao K22+ Ultra-Compact Power Bank 10000mAh 22.5W USB-C with Pendant/Cable – Gray
SKU:
6976625333912
In stock
14,25 €| Kaal | 0,215 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 18 × 12 × 4 cm |
| Battery | 10000 mAh |
| Connector | USB-C (female) |
| Fast Charging | PD (Power Delivery) |
| Warranty | 12 Months |
Dudao K28S 20W PD 5000mAh Powerbank with MagSafe and Stand – Gray
SKU:
6977196680122
In stock
22,38 €| Kaal | 0,198 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 18 × 12 × 4 cm |
| Color | Gray |
| Battery | 5000 mAh |
| Connector | USB-C (female) |
| Fast Charging | PD (Power Delivery) |
| Warranty | 12 Months |
Dudao K28S 20W PD 5000mAh Powerbank with MagSafe and Stand – Silver
SKU:
6977196680115
In stock
24,88 €| Kaal | 0,198 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 18 × 12 × 4 cm |
| Color | Silver |
| Battery | 5000 mAh |
| Connector | USB-C (female) |
| Fast Charging | PD (Power Delivery) |
| Warranty | 12 Months |
Joyroom car air vent holder Qi wireless charger 15W black (JR-ZS241)
SKU:
6941237152183
In stock
14,03 €| Kaal | 0,189 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 11 × 7,5 × 7 cm |
| Color | Black |
| Connector | USB-C (female) |
| Warranty | 12 Months |
Joyroom JR-PBM08 Pro 10000mAh Ultra-Thin Powerbank – Titanium
SKU:
6956116729691
In stock
30,04 €| Kaal | 0,25 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 16 × 10 × 2 cm |
| Color | Titanic |
| Material | Aluminum alloy, Polycarbonate PC, ABS |
| Connector | USB-C (female) |
| Fast Charging | PD (Power Delivery) |
| Warranty | 12 Months |
Joyroom JR-PBM08 Pro 10000mAh Ultrathin Powerbank – Gray
SKU:
6956116729707
In stock
30,04 €| Kaal | 0,25 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 16 × 10 × 2 cm |
| Color | Gray |
| Material | Aluminum alloy, Polycarbonate PC, ABS |
| Connector | USB-C (female) |
| Fast Charging | PD (Power Delivery) |
| Warranty | 12 Months |