USB-C (męski)
Joyroom JR-W09 3W Wireless Charging Power Bank with USB-C Cable for Apple Watch – Black
SKU:
6956116723859
In stock
18,75 €| Kaal | 0,127 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 16 × 10 × 2 cm |
| Color | Black |
| Battery | 2500 mAh |
| Connector | USB-C (męski) |
| Warranty | 12 Months |
SBS TESUPP15WRETRACABL Wireless Charger Smartphone Holder with Retractable Cable Compatible with MagSafe – Black
SKU:
8018417468063
In stock
57,52 €| Kaal | 0,215 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 19 × 10 × 4 cm |
| Color | Black |
| Connector | USB-C (męski) |
| Warranty | 12 Months |
Wozinsky WF16-YCS 5000mAh 15W USB-C Mini Power Bank with Built-in USB-C Cable and Apple Watch Charger – Black
SKU:
5907769364464
In stock
16,03 €| Kaal | 0,158 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 18 × 8 × 3 cm |
| Color | Black |
| Battery | 5000 mAh |
| Connector | USB-C (męski) |
| Warranty | 12 Months |
Wozinsky WF16-YCS 5000mAh 15W USB-C Mini Power Bank with Built-in USB-C Cable and Apple Watch Charger – White
SKU:
5907769364471
In stock
12,25 €| Kaal | 0,158 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 18 × 8 × 3 cm |
| Color | White |
| Battery | 5000 mAh |
| Connector | USB-C (męski) |
| Warranty | 12 Months |