PD (Power Delivery), AFC (Samsung Adaptive Fast Charging)
Powerbank SBS 10000 mAh 20W with built-in USB-C cable and digital display – black
SKU:
8018417481420
In stock
44,75 €| Kaal | 0,24 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 17 × 9 × 4 cm |
| Color | Black |
| Battery | 10000 mAh |
| Connector | USB-A (female), USB-C (męski), USB-C (female) |
| Fast Charging | PD (Power Delivery), AFC (Samsung Adaptive Fast Charging) |
| Warranty | 12 Months |
Powerbank SBS 10000 mAh 20W with built-in USB-C cable and digital display – dark gray
SKU:
8018417481376
In stock
44,75 €| Kaal | 0,235 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 14 × 8 × 4 cm |
| Color | Gray |
| Battery | 10000 mAh |
| Connector | USB-A (female), USB-C (męski), USB-C (female) |
| Fast Charging | PD (Power Delivery), AFC (Samsung Adaptive Fast Charging) |
| Warranty | 12 Months |
Powerbank SBS 10000 mAh 20W with built-in USB-C cable and digital display – green
SKU:
8018417481383
In stock
44,75 €| Kaal | 0,235 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 15 × 8 × 5 cm |
| Color | Green |
| Battery | 10000 mAh |
| Connector | USB-A (female), USB-C (męski), USB-C (female) |
| Fast Charging | PD (Power Delivery), AFC (Samsung Adaptive Fast Charging) |
| Warranty | 12 Months |
Powerbank SBS 10000mAh PD 35W with LCD display – gray
SKU:
8018417499395
In stock
57,52 €| Kaal | 0,285 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 17 × 7 × 6 cm |
| Color | Gray |
| Battery | 10000 mAh |
| Connector | USB-A (female), USB-C (female) |
| Fast Charging | PD (Power Delivery), AFC (Samsung Adaptive Fast Charging) |
| Warranty | 12 Months |
Powerbank SBS 20000mAh 65W PD AFC USB-C USB-A for laptop, tablet, smartphone – black
SKU:
8018417490972
In stock
63,92 €| Kaal | 0,2 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 15 × 9 × 4 cm |
| Color | Black |
| Battery | 20000 mAh |
| Connector | USB-A (female), USB-C (female) |
| Fast Charging | PD (Power Delivery), AFC (Samsung Adaptive Fast Charging) |
| Warranty | 12 Months |
Powerbank SBS 20000mAh PD 100W with LCD display – gray
SKU:
8018417499401
In stock
111,86 €| Kaal | 0,48 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 17 × 9 × 5 cm |
| Color | Gray |
| Battery | 20000 mAh |
| Connector | USB-A (female), USB-C (female) |
| Fast Charging | PD (Power Delivery), AFC (Samsung Adaptive Fast Charging) |
| Warranty | 12 Months |
Powerbank SBS TEBB10000HDPD20K 10000 mAh with Power Delivery – black
SKU:
8018417467226
In stock
37,39 €| Kaal | 0,203 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 17 × 7,5 × 3 cm |
| Color | Black |
| Battery | 10000 mAh |
| Connector | USB-A (female), USB-C (female) |
| Fast Charging | PD (Power Delivery), AFC (Samsung Adaptive Fast Charging) |
| Warranty | 12 Months |
Powerbank SBS TTBB10000FASTPD20K 10000 mAh 20W with Power Delivery – black
SKU:
8018417468827
In stock
28,76 €| Kaal | 0,275 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 17 × 9 × 3 cm |
| Color | Black |
| Battery | 10000 mAh |
| Connector | Micro USB-B (female), USB-A (female), USB-C (female) |
| Fast Charging | PD (Power Delivery), AFC (Samsung Adaptive Fast Charging) |
| Warranty | 12 Months |
Powerbank SBS TTBB20000PD20K 20000 mAh 20W PD USB-C, USB-A, Micro-USB – black
SKU:
8018417448072
In stock
45,54 €| Kaal | 0,315 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 17 × 10 × 3 cm |
| Color | Black |
| Battery | 20000 mAh |
| Connector | Micro USB-B (female), USB-C (female), USB-A (female) |
| Fast Charging | PD (Power Delivery), AFC (Samsung Adaptive Fast Charging) |
| Warranty | 12 Months |
Powerbank SBS TTBB20000PD20W 20000 mAh 20W Power Delivery with MicroUSB, USB-C, USB-A – white
SKU:
8018417344978
In stock
40,75 €| Kaal | 0,465 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 20 × 11 × 3 cm |
| Color | White |
| Battery | 20000 mAh |
| Connector | Micro USB-B (female), USB-C (female), USB-A (female) |
| Fast Charging | PD (Power Delivery), AFC (Samsung Adaptive Fast Charging) |
| Warranty | 12 Months |
Powerbank SBS TTBB30000PD20K 30000 mAh 2 x USB-C 2 x USB-A – black
SKU:
8018417435775
In stock
60,71 €| Kaal | 0,625 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 17 × 9 × 4 cm |
| Color | Black |
| Battery | 30000 mAh |
| Connector | USB-C (female), USB-A (female) |
| Fast Charging | PD (Power Delivery), AFC (Samsung Adaptive Fast Charging) |
| Warranty | 12 Months |
SBS HD 65W 20000mAh USB-C Power Bank with LCD Display – Black
SKU:
8018417521133
In stock
63,92 €| Kaal | 0,375 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 15 × 9 × 5 cm |
| Color | Black |
| Battery | 20000 mAh |
| Connector | USB-C (female), USB-A (female) |
| Fast Charging | PD (Power Delivery), AFC (Samsung Adaptive Fast Charging) |
| Warranty | 12 Months |