PD (Power Delivery), QC (Qualcomm Quick Charge), SCP (Huawei Super Charge Protocol)
Powerbank Joyroom JR-PBF15 10000mAh USB-C USB-A 22.5W – black
SKU:
6956116717353
In stock
14,78 €| Kaal | 0,308 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 17 × 11,5 × 2 cm |
| Color | Black |
| Material | Plastic |
| Battery | 10000 mAh |
| Connector | USB-C (female), USB-A (female) |
| Fast Charging | PD (Power Delivery), QC (Qualcomm Quick Charge), SCP (Huawei Super Charge Protocol) |
| Warranty | 12 Months |
Powerbank Joyroom JR-PBF16 20000mAh USB-C USB-A 22.5W – black
SKU:
6956116717360
In stock
21,19 €| Kaal | 0,667 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 17 × 11,5 × 3 cm |
| Color | Black |
| Material | Plastic |
| Battery | 20000 mAh |
| Connector | USB-C (female), USB-A (female) |
| Fast Charging | PD (Power Delivery), QC (Qualcomm Quick Charge), SCP (Huawei Super Charge Protocol) |
| Warranty | 12 Months |