PD (Power Delivery)
Acefast M11-10000 30W Qi2 Magnetic Power Bank with MagSafe – Black
SKU:
6974316282341
In stock
86,29 €| Kaal | 0,309 kg |
|---|---|
| Color | Black |
| Material | Polycarbonate PC |
| Battery | 10000 mAh |
| Connector | USB-C (female) |
| Fast Charging | PD (Power Delivery) |
| Warranty | 12 Months |
Choetech PD5020 35W EU/US/AUS/UK Travel Adapter with Built-in USB-C Cable – Black
SKU:
6932112106872
In stock
26,84 €| Kaal | 0,274 kg |
|---|---|
| Color | Black |
| Material | Plastic |
| Connector | USB-C (female), USB-C (męski), USB-A (female) |
| Fast Charging | PD (Power Delivery) |
| Warranty | 12 Months |
Choetech PD5021 45W EU/US/AUS/UK Travel Adapter with Built-in USB-C Cable – Black
SKU:
6932112106889
In stock
24,53 €| Kaal | 0,276 kg |
|---|---|
| Color | Black |
| Material | Plastic |
| Connector | USB-C (female), USB-C (męski), USB-A (female) |
| Fast Charging | PD (Power Delivery) |
| Warranty | 12 Months |
Choetech PD5022 70W EU/US/AUS/UK Travel Adapter with Built-in USB-C Cable – Black
SKU:
6932112106896
In stock
45,42 €| Kaal | 0,294 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 13 × 10 × 5 cm |
| Color | Black |
| Material | Plastic |
| Connector | USB-C (female), USB-C (męski), USB-A (female) |
| Fast Charging | PD (Power Delivery) |
| Warranty | 12 Months |
Dudao K15Pro Power Bank 20000mAh 22.5W PD USB-C / USB-A / Built-in Lightning and USB-C Cables – Black
SKU:
6977196682430
In stock
22,40 €| Kaal | 0,548 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 18 × 12 × 4 cm |
| Color | Black |
| Material | Plastic |
| Battery | 20000 mAh |
| Connector | USB-A (female), USB-C (female), USB-C (męski), Lightning (male) |
| Fast Charging | PD (Power Delivery) |
| Warranty | 12 Months |
Dudao K15Pro Power Bank 20000mAh 22.5W PD USB-C / USB-A / Built-in Lightning and USB-C Cables – White
SKU:
6976625330430
In stock
22,40 €| Kaal | 0,548 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 18 × 12 × 4 cm |
| Color | White |
| Material | Plastic |
| Battery | 20000 mAh |
| Connector | USB-A (female), USB-C (female), USB-C (męski), Lightning (male) |
| Fast Charging | PD (Power Delivery) |
| Warranty | 12 Months |
Dudao K15Pro Power Bank 20000mAh 22.5W PD USB-C / USB-A / Built-in Lightning and USB-C Cables – White
SKU:
6977196682447
In stock
21,29 €| Kaal | 0,548 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 18 × 12 × 4 cm |
| Color | White |
| Material | Plastic |
| Battery | 20000 mAh |
| Connector | USB-A (female), USB-C (female), USB-C (męski), Lightning (male) |
| Fast Charging | PD (Power Delivery) |
| Warranty | 12 Months |
Dudao K22+ Ultra-Compact Power Bank 10000mAh 22.5W USB-C with Pendant/Cable – Gray
SKU:
6976625333912
In stock
14,25 €| Kaal | 0,215 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 18 × 12 × 4 cm |
| Battery | 10000 mAh |
| Connector | USB-C (female) |
| Fast Charging | PD (Power Delivery) |
| Warranty | 12 Months |
Dudao K24 10000mAh 22.5W USB-A / USB-C power bank with display – gray
SKU:
6976625331291
In stock
12,91 €| Kaal | 0,35 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 13 × 9,5 × 5 cm |
| Color | Gray |
| Battery | 10000 mAh |
| Connector | USB-A (female), USB-C (female) |
| Fast Charging | PD (Power Delivery) |
| Warranty | 12 Months |
Dudao K28S 20W PD 5000mAh Powerbank with MagSafe and Stand – Gray
SKU:
6977196680122
In stock
22,38 €| Kaal | 0,198 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 18 × 12 × 4 cm |
| Color | Gray |
| Battery | 5000 mAh |
| Connector | USB-C (female) |
| Fast Charging | PD (Power Delivery) |
| Warranty | 12 Months |
Dudao K28S 20W PD 5000mAh Powerbank with MagSafe and Stand – Silver
SKU:
6977196680115
In stock
24,88 €| Kaal | 0,198 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 18 × 12 × 4 cm |
| Color | Silver |
| Battery | 5000 mAh |
| Connector | USB-C (female) |
| Fast Charging | PD (Power Delivery) |
| Warranty | 12 Months |
Dudao K29 10000mAh PD 20W MagSafe Power Bank with Metal Case, Stand and Built-in USB-C/ Lightning Cables – Gray
SKU:
6977196680245
In stock
24,65 €| Kaal | 0,241 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 18 × 12 × 4 cm |
| Color | Gray |
| Battery | 10000 mAh |
| Connector | USB-C (męski), USB-C (female), Lightning (male) |
| Fast Charging | PD (Power Delivery) |
| Warranty | 12 Months |