PD (Power Delivery)
Dudao K29 10000mAh PD 20W MagSafe Powerbank with Metal Case, Stand and Built-in USB-C/ Lightning Cables – Silver
SKU:
6977196680252
In stock
23,27 €| Kaal | 0,241 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 18 × 12 × 4 cm |
| Color | Silver, Gray |
| Battery | 10000 mAh |
| Connector | USB-C (męski), USB-C (female), Lightning (male) |
| Fast Charging | PD (Power Delivery) |
| Warranty | 12 Months |
Dudao powerbank 20000mAh 1xUSB-A / 1xUSB-C 22.5W PD black (K16Pro)
SKU:
6973687247287
In stock
24,35 €| Kaal | 0,58 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 13 × 10 × 7 cm |
| Color | Black |
| Battery | 20000 mAh |
| Connector | USB-A (female), USB-C (female) |
| Fast Charging | PD (Power Delivery) |
| Warranty | 12 Months |
Dudao TGK1 power bank with MagSafe wireless charger 20W 10000mAh black (TGK1-black)
SKU:
6973687243753
In stock
23,62 €| Kaal | 0,31 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 18 × 11,5 × 4 cm |
| Color | Black |
| Battery | 10000 mAh |
| Connector | USB-C (female), USB-A (female) |
| Fast Charging | PD (Power Delivery) |
| Warranty | 12 Months |
Joyroom JR-PBF17 22.5W 10000mAh Powerbank with Built-in USB-C Cable + 0.25cm USB-C Cable – Black
SKU:
6956116704292
In stock
23,87 €| Kaal | 0,262 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 16 × 10 × 2 cm |
| Color | Black |
| Connector | USB-C (female), USB-A (female), USB-C (męski) |
| Fast Charging | PD (Power Delivery) |
| Warranty | 12 Months |
Joyroom JR-PBF18 22.5W 10000mAh Powerbank with Built-in Lightning Cable + USB-C Cable 0.25 cm – Black
SKU:
6956116704308
In stock
24,63 €| Kaal | 0,263 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 16 × 10 × 2 cm |
| Color | Black |
| Connector | USB-C (female), USB-A (female), Lightning (male) |
| Fast Charging | PD (Power Delivery) |
| Warranty | 12 Months |
Joyroom JR-PBF27 10000mAh 22.5W Powerbank with Built-in USB-C and Lightning Cables – Black
SKU:
6956116745127
In stock
23,70 €| Kaal | 0,249 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 16 × 10 × 2 cm |
| Color | Black |
| Material | Polycarbonate PC, ABS |
| Battery | 10000 mAh |
| Connector | USB-C (female), USB-C (męski), Lightning (male) |
| Fast Charging | PD (Power Delivery) |
| Warranty | 12 Months |
Joyroom JR-PBF27 10000mAh 22.5W Powerbank with Built-in USB-C and Lightning Cables – White
SKU:
6956116745110
In stock
29,42 €| Kaal | 0,249 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 16 × 10 × 2 cm |
| Color | White |
| Material | Polycarbonate PC, ABS |
| Battery | 10000 mAh |
| Connector | USB-C (female), USB-C (męski), Lightning (male) |
| Fast Charging | PD (Power Delivery) |
| Warranty | 12 Months |
Joyroom JR-PBM08 Pro 10000mAh Ultra-Thin Powerbank – Titanium
SKU:
6956116729691
In stock
30,04 €| Kaal | 0,25 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 16 × 10 × 2 cm |
| Color | Titanic |
| Material | Aluminum alloy, Polycarbonate PC, ABS |
| Connector | USB-C (female) |
| Fast Charging | PD (Power Delivery) |
| Warranty | 12 Months |
Joyroom JR-PBM08 Pro 10000mAh Ultrathin Powerbank – Gray
SKU:
6956116729707
In stock
30,04 €| Kaal | 0,25 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 16 × 10 × 2 cm |
| Color | Gray |
| Material | Aluminum alloy, Polycarbonate PC, ABS |
| Connector | USB-C (female) |
| Fast Charging | PD (Power Delivery) |
| Warranty | 12 Months |
Joyroom JR-PBM11 Powerbank 10000mAh 22.5W Qi2, MagSafe compatible, with stand – black
SKU:
6956116740313
In stock
50,23 €| Kaal | 0,312 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 16 × 10 × 3 cm |
| Color | Black |
| Material | Polycarbonate PC, ABS |
| Battery | 10000 mAh |
| Connector | USB-C (female), USB-A (female), Lightning (female) |
| Fast Charging | PD (Power Delivery) |
| Warranty | 12 Months |
Joyroom JR-PBM12 Power Bank 10000mAh 22.5W MagSafe Compatible, 15W Wireless Charging, with Ring Base – Black
SKU:
6956116740320
In stock
43,19 €| Kaal | 0,279 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 16 × 10 × 3 cm |
| Color | Black |
| Material | ABS, Polycarbonate PC |
| Battery | 10000 mAh |
| Connector | USB-C (female), USB-A (female) |
| Fast Charging | PD (Power Delivery) |
| Warranty | 12 Months |
Powerbank Dudao K12Pro 22.5W PD 20000mAh USB-A, USB-C – black
SKU:
6976625333899
In stock
12,70 €| Kaal | 0,431 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 16 × 9 × 4 cm |
| Color | Black |
| Battery | 20000 mAh |
| Connector | USB-A (female), USB-C (female) |
| Fast Charging | PD (Power Delivery) |
| Warranty | 12 Months |