QC (Qualcomm Quick Charge), PD (Power Delivery), PPS (Programmable Power Supply), SCP (Huawei Super Charge Protocol)
Joyroom JR-PBC06 mini power bank with built-in USB-C / Lightning cables 30W 10000mAh – purple
SKU:
6956116776473
In stock
34,00 €| Kaal | 0,35 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 17 × 11,5 × 4 cm |
| Color | Violet |
| Battery | 10000 mAh |
| Connector | Lightning (male), USB-C (męski), USB-C (female), USB-A (female) |
| Fast Charging | QC (Qualcomm Quick Charge), PD (Power Delivery), PPS (Programmable Power Supply), SCP (Huawei Super Charge Protocol) |
| Warranty | 12 Months |
Joyroom JR-PBC07 20000mAh 30W mini power bank with USB-C and Lightning cables – purple
SKU:
6956116776503
In stock
51,14 €| Kaal | 0,45 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 17 × 11,5 × 4 cm |
| Color | Violet |
| Battery | 20000 mAh |
| Connector | USB-C (female), USB-A (female), Lightning (male), USB-C (męski) |
| Fast Charging | QC (Qualcomm Quick Charge), PD (Power Delivery), PPS (Programmable Power Supply), SCP (Huawei Super Charge Protocol) |
| Warranty | 12 Months |
Mini power bank with built-in cables Joyroom JR-PBC06 30W 10000mAh – white
SKU:
6956116776466
In stock
30,42 €| Kaal | 0,35 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 17 × 11,5 × 4 cm |
| Color | White |
| Battery | 10000 mAh |
| Connector | USB-C (female), USB-A (female) |
| Fast Charging | QC (Qualcomm Quick Charge), PD (Power Delivery), PPS (Programmable Power Supply), SCP (Huawei Super Charge Protocol) |
| Warranty | 12 Months |