ABS
Car Phone Holder for Rearview Mirror – Black
SKU:
5907769361258
In stock
4,12 €| Kaal | 0,284 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 17 × 11,2 × 8 cm |
| Color | Black |
| Material | ABS |
| Warranty | 12 Months |
Joyroom JR-ZS406 magnetic car holder for windshield/cockpit – black
SKU:
6956116708085
In stock
11,52 €| Kaal | 0,214 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 15 × 12 × 7 cm |
| Color | Black |
| Material | ABS |
| Warranty | 12 Months |
Rockbros 25210032001 Bike Phone Holder for Handlebars – Black
SKU:
5907769313967
In stock
7,67 €| Kaal | 0,164 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 15 × 9,5 × 7 cm |
| Color | Black |
| Material | ABS |
| Warranty | 12 Months |
Rockbros 25210032005 Motorcycle Phone Holder for Mirror – Black
SKU:
5907769313974
In stock
8,15 €| Kaal | 0,19 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 15 × 10 × 7 cm |
| Color | Black |
| Material | ABS |
| Warranty | 12 Months |
SBS TESUNSUPMAGK smartphone holder magnetic, for air vent – black
SKU:
8018417400131
In stock
14,38 €| Kaal | 0,033 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 20 × 7 × 3,2 cm |
| Color | Black |
| Material | ABS |
| Warranty | 12 Months |
SBS TESUPAIRCLIP smartphone holder for air vent – black
SKU:
8018417328886
In stock
10,63 €| Kaal | 0,055 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 20 × 7,5 × 5 cm |
| Color | Black |
| Material | ABS |
| Warranty | 12 Months |
SBS TESUPMAGMCLIP smartphone holder magnetic, for air vent – black
SKU:
8018417328848
In stock
13,57 €| Kaal | 0,075 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 19 × 9 × 5 cm |
| Color | Black |
| Material | ABS |
| Warranty | 12 Months |
SBS TESUPPUNIVAIRMAG smartphone holder magnetic, for air vent – black
SKU:
8018417210884
In stock
12,78 €| Kaal | 0,076 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 18 × 9 × 3 cm |
| Color | Black |
| Material | ABS |
| Warranty | 12 Months |