Pood
4K Pardakaamera / Videoregistraator Xiaomi A810 70MAI Objektiivi vaatenurk: 150°
Foto, video Accessories for sports cameras Telefonid arvutid ja nutiseadmed Seikluskaamerad - Autokaamerad - IP-kaamerad
SKU:
A810
In stock
E-poe hind: 178.99Kaupluse hind: 19970mai autokaamera M500 64GB 170 kraadi
Foto, video Accessories for sports cameras Telefonid arvutid ja nutiseadmed Seikluskaamerad - Autokaamerad - IP-kaamerad
SKU:
M50064G
In stock
E-poe hind: 129Kaupluse hind: 149Acefast car automatic phone holder on the ventilation grille black (D9 black)
SKU:
6974316281283
In stock
45,54 €| Kaal | 0,188 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 14 × 10,2 × 4,5 cm |
| Color | Black |
| Warranty | 12 Months |
Acefast car headrest holder for phone and tablet (135-230mm wide) black (D8 black)
SKU:
6974316281252
In stock
39,47 €| Kaal | 0,441 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 26 × 19 × 4 cm |
| Color | Black |
| Warranty | 12 Months |
Acefast D16 Magnetic Car Air Vent Mount – No MagSafe Required – Gray
SKU:
6974316281719
In stock
19,17 €| Kaal | 0,154 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 14 × 10 × 4 cm |
| Color | Gray |
| Warranty | 12 Months |
Acefast D17 car holder with inductive charger – black
SKU:
6974316281856
In stock
31,97 €| Kaal | 0,309 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 16 × 11 × 6 cm |
| Color | Black |
| Warranty | 12 Months |
Acefast D19 magnetic car holder for the cockpit – black
SKU:
6974316282747
In stock
27,16 €| Kaal | 0,191 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 4 × 4,5 × 2 cm |
| Color | Black |
| Warranty | 12 Months |
Acefast D20 Magnetic Car Dashboard Phone Holder – Gray
SKU:
6974316282822
In stock
14,03 €| Color | Gray |
|---|---|
| Material | Zinc alloy |
| Warranty | 12 Months |
Acefast D21 car holder with 15W MagSafe inductive charger for cockpit – black
SKU:
6974316282907
In stock
24,05 €| Kaal | 0,227 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 23 × 9 × 2 cm |
| Color | Black |
| Material | Aluminum alloy, TPU |
| Connector | USB-C (female) |
| Warranty | 12 Months |
Acefast D26 Car Smartphone Holder for Dashboard – Black
SKU:
6974316283041
In stock
9,74 €| Kaal | 0,357 kg |
|---|---|
| Warranty | 12 Months |
Acefast D27 Car Air Vent Phone Holder 4.5-6.7″ – Black
SKU:
6974316283164
In stock
6,22 €| Kaal | 0,162 kg |
|---|---|
| Color | Black |
| Material | Plastic |
| Warranty | 12 Months |
Acefast D29 Magnetic Dashboard Mount with MagSafe – Black
SKU:
6974316283188
In stock
12,02 €| Kaal | 0,221 kg |
|---|---|
| Color | Black |
| Material | TPU, ABS, Polycarbonate PC, Aluminum alloy |
| Warranty | 12 Months |