Pood
Wireless powerbank 10000mAh Joyroom JR-W050 20W MagSafe with ring and stand – black
SKU:
6956116735203
In stock
32,05 €| Kaal | 0,272 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 15 × 9,2 × 3 cm |
| Color | Black |
| Warranty | Months |
Wireless powerbank 6000mAh Joyroom JR-W030 20W MagSafe with ring and stand – purple
SKU:
6956116725365
In stock
21,62 €| Kaal | 0,212 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 16 × 9,2 × 2 cm |
| Color | Violet |
| Warranty | Months |
Wozinsky powerbank Li-Po 10000mAh 2 x USB black (WPBBK1)
SKU:
5907769307379
In stock
6,46 €| Kaal | 0,397 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 18 × 11,6 × 4 cm |
| Color | Black |
| Battery | 10000 mAh |
| Connector | USB-C (female), Micro USB-B (female), USB-A (female) |
| Warranty | 12 Months |
Wozinsky powerbank Li-Po 10000mAh 2 x USB white (WPBWE1)
SKU:
5907769307577
In stock
12,46 €| Kaal | 0,31 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 18 × 11 × 4 cm |
| Color | White |
| Battery | 10000 mAh |
| Connector | Micro USB-B (female), USB-A (female) |
| Warranty | 12 Months |
Wozinsky selfie stick teleskoopstatiiv + Bluetooth pult must
Tooted ja tarvikud Mobiiltelefoni lisavarustus Muu lisavarustus Selfie Sticks Foto, video Selfie sticks Tripods
SKU:
5907769300400
In stock
E-poe hind: 24.9Kaupluse hind: 29.9Wozinsky telefonihoidja rattale, mootorrattale, tõukerattale must
GSM accessories Cases Tooted ja tarvikud Kaitseümbrised kaitseklaasid ja -kaaned Mobiiltelefoni lisavarustus Muu lisavarustus
SKU:
5907769307324
In stock
E-poe hind: 19.9Kaupluse hind: 22.9Wozinsky WF16-YCS 5000mAh 15W USB-C Mini Power Bank with Built-in USB-C Cable and Apple Watch Charger – Black
SKU:
5907769364464
In stock
16,03 €| Kaal | 0,158 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 18 × 8 × 3 cm |
| Color | Black |
| Battery | 5000 mAh |
| Connector | USB-C (męski) |
| Warranty | 12 Months |
Wozinsky WF16-YCS 5000mAh 15W USB-C Mini Power Bank with Built-in USB-C Cable and Apple Watch Charger – White
SKU:
5907769364471
In stock
12,25 €| Kaal | 0,158 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 18 × 8 × 3 cm |
| Color | White |
| Battery | 5000 mAh |
| Connector | USB-C (męski) |
| Warranty | 12 Months |
Wozinsky WF16-YLS 5000mAh 15W Lightning Mini Power Bank with Built-in USB-C Cable and Apple Watch Charger – Beige
SKU:
5907769364570
In stock
11,52 €| Kaal | 0,158 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 18 × 8 × 3 cm |
| Color | Beige |
| Battery | 5000 mAh |
| Connector | Lightning (male) |
| Warranty | Months |