Pood
Wozinsky WF16-YLS 5000mAh 15W Lightning Mini Power Bank with Built-in USB-C Cable and Apple Watch Charger – Black
SKU:
5907769364532
In stock
9,98 €| Kaal | 0,158 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 18 × 8 × 3 cm |
| Color | Black |
| Battery | 5000 mAh |
| Connector | Lightning (male) |
| Warranty | Months |
Wozinsky WF16-YLS 5000mAh 15W Lightning Mini Power Bank with Built-in USB-C Cable and Apple Watch Charger – Blue
SKU:
5907769364587
In stock
20,96 €| Kaal | 0,158 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 18 × 8 × 3 cm |
| Color | Blue |
| Battery | 5000 mAh |
| Connector | Lightning (male) |
| Warranty | Months |
Wozinsky WF16-YLS 5000mAh 15W Lightning Mini Power Bank with Built-in USB-C Cable and Apple Watch Charger – Green
SKU:
5907769364556
In stock
11,52 €| Kaal | 0,158 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 18 × 8 × 3 cm |
| Color | Green |
| Battery | 5000 mAh |
| Connector | Lightning (male) |
| Warranty | Months |
Wozinsky WF16-YLS 5000mAh 15W Lightning Mini Power Bank with Built-in USB-C Cable and Apple Watch Charger – White
SKU:
5907769364549
In stock
11,84 €| Kaal | 0,158 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 18 × 8 × 3 cm |
| Color | White |
| Battery | 5000 mAh |
| Connector | Lightning (male) |
| Warranty | Months |
Wozinsky Wpower WPBBK-2 10000mAh Power Bank – Black
SKU:
5907769384240
In stock
12,46 €| Kaal | 0,255 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 18 × 11,5 × 4 cm |
| Color | Black |
| Battery | 10000 mAh |
| Connector | USB-A (female), USB-C (female) |
| Warranty | 12 Months |
Wozinsky WRLD-00Y1S tripod tripod durable carbon steel tripod 1.7m matte – black
SKU:
5907769372551
In stock
13,67 €| Kaal | 0,8 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 59 × 6,8 × 6 cm |
| Color | Black |
| Material | Carbon steel |
| Warranty | 12 Months |
Wozinsky WRW349YWS 10000 mAh Magnetic Power Bank – White
SKU:
5907769366093
In stock
25,24 €| Kaal | 0,258 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 15 × 9 × 3 cm |
| Color | White |
| Battery | 10000 mAh |
| Connector | USB-C (female) |
| Fast Charging | PD (Power Delivery) |
| Warranty | 12 Months |
Wozinsky WST-360YS Selfie Stick with Tripod Function with 360° AI Auto Face Tracking Gesture Control – Black
SKU:
5907769372582
In stock
45,90 €| Kaal | 1,258 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 36 × 13,2 × 8 cm |
| Color | Black |
| Material | Metal, Plastic |
| Warranty | 12 Months |
Wozinsky WST-360YS Selfie Stick with Tripod Function with 360° AI Auto Face Tracking Gesture Control – Black
SKU:
fe0d568393a8
In stock
38,66 €| Kaal | 1,258 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 36 × 13,2 × 8 cm |
| Color | Black |
| Material | Metal, Plastic |
| Warranty | 12 Months |
Wozinsky WUD-01B Handlebar Phone Holder for Bike – Black
SKU:
5907769380549
In stock
14,38 €| Color | Black |
|---|---|
| Material | Plastic, Silicone |
| Warranty | 12 Months |
XIAOMI 70MAI RC06 LISA-TAGAKAAMERA PARDAKAAMERALE XIAOMI A800s / a400/ a500s /a810s Objektiivi vaatenurk: 130°
Foto, video Accessories for sports cameras Telefonid arvutid ja nutiseadmed Seikluskaamerad - Autokaamerad - IP-kaamerad
SKU:
RC06
In stock
E-poe hind: 34.91Kaupluse hind: 39.9Xiaomi – hari Mop 2 Pro/2 Lite robottolmuimejale
Spare parts & components Appliance spare parts Varuosad ja komponendid Kodumasinate varuosad Tolmuimejate varuosad tarvikud ja hooldusained Vacuum cleaner parts
SKU:
BHR5920TY
In stock
E-poe hind: 17.91Kaupluse hind: 22.9