Pood
Choetech H035 aluminum stand for phone or tablet, adjustable – white and silver
SKU:
6932112106964
In stock
8,25 €| Kaal | 0,359 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 20 × 11 × 11 cm |
| Color | White |
| Material | Silicone, Aluminum alloy, Plastic |
| Warranty | 12 Months |
Choetech H042 magnetic car holder for air vent – black
SKU:
6932112106308
In stock
4,84 €| Kaal | 0,11 kg |
|---|---|
| Color | Black |
| Warranty | Months |
Choetech H043 Spider-Man II telescopic car holder for cockpit or window – black
SKU:
6932112106315
In stock
5,65 €| Kaal | 0,241 kg |
|---|---|
| Color | Black |
| Warranty | 12 Months |
Choetech induction charger with holder + magnetic tips black (T201-F)
SKU:
6932112102119
In stock
24,73 €| Kaal | 0,243 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 16 × 10,2 × 7 cm |
| Color | Black |
| Warranty | 12 Months |
Choetech PD5020 35W EU/US/AUS/UK Travel Adapter with Built-in USB-C Cable – Black
SKU:
6932112106872
In stock
26,84 €| Kaal | 0,274 kg |
|---|---|
| Color | Black |
| Material | Plastic |
| Connector | USB-C (female), USB-C (męski), USB-A (female) |
| Fast Charging | PD (Power Delivery) |
| Warranty | 12 Months |
Choetech PD5021 45W EU/US/AUS/UK Travel Adapter with Built-in USB-C Cable – Black
SKU:
6932112106889
In stock
24,53 €| Kaal | 0,276 kg |
|---|---|
| Color | Black |
| Material | Plastic |
| Connector | USB-C (female), USB-C (męski), USB-A (female) |
| Fast Charging | PD (Power Delivery) |
| Warranty | 12 Months |
Choetech PD5022 70W EU/US/AUS/UK Travel Adapter with Built-in USB-C Cable – Black
SKU:
6932112106896
In stock
45,42 €| Kaal | 0,294 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 13 × 10 × 5 cm |
| Color | Black |
| Material | Plastic |
| Connector | USB-C (female), USB-C (męski), USB-A (female) |
| Fast Charging | PD (Power Delivery) |
| Warranty | 12 Months |
Choetech portable power station LiFePO4 1997Wh 2000W power bank black (BS006 Super Mini)
SKU:
6932112102911
In stock
1 046,17 €| Kaal | 24,7 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 51,5 × 46 × 39 cm |
| Color | Black |
| Connector | USB-A (female), USB-C (female), XT60, DC 5521, APP (Anderson Power Products) |
| Fast Charging | QC (Qualcomm Quick Charge), PD (Power Delivery) |
| Warranty | 12 Months |
Choetech T204-F magnetic car holder with 15W wireless charging – black
SKU:
6932112106360
In stock
18,61 €| Kaal | 0,161 kg |
|---|---|
| Color | Black |
| Connector | USB-C (female) |
| Warranty | 12 Months |
Choetechi magnetiline auto õhutusava kinnitus iPhone’i must / Choetech Magnetic Car Air Vent Mount Air Vent Mount for iPhone Black
GPS auto seadmed ja IT tarvikud Autohoidikud- ja autotarvikud Tooted ja tarvikud GSM accessories Phone holders
SKU:
6971824979428
In stock
E-poe hind: 22.9Kaupluse hind: 24.9CI-mooduli adapter / pesa 3709-001782 SAMSUNG, 68P
Spare parts & components Appliance spare parts Varuosad ja komponendid Kodumasinate varuosad Televiisorite varuosad TV parts
SKU:
F117466
In stock
E-poe hind: 34.91Kaupluse hind: 39.9Classic 1:1 IRC87006 TV kaugjuhtimispult
Spare parts & components Appliance spare parts Varuosad ja komponendid Kodumasinate varuosad Consumer electronics Remote controllers Televiisorite varuosad TV parts
SKU:
6010727
In stock
E-poe hind: 25.9Kaupluse hind: 29.9