Kuvatakse 109–120 tulemust 785-st
Filter by price
Määramata
Dudao K32 22.5W 10000 mAh Powerbank with Built-in USB-C/ Lightning Cable – White
Hinnanguga 5.00 / 5
In stock
17,98 €
SKU:
6977196682034
| Kaal | 0,275 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 8 × 5,7 × 2,5 cm |
| Color | White |
| Battery | 10000 mAh |
| Connector | USB-C (female), USB-C (męski), Lightning (male) |
| Warranty | 12 Months |
Dudao K32 Powerbank 22.5W 10000 mAh with Built-in USB-C/ Lightning Cable – Black
Hinnanguga 5.00 / 5
In stock
17,98 €
SKU:
6977196682027
| Kaal | 0,275 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 8 × 5,7 × 2,5 cm |
| Color | Black |
| Battery | 10000 mAh |
| Connector | USB-C (female), USB-C (męski), Lightning (male) |
| Warranty | 12 Months |
Dudao K6Pro Universal 10000mAh Power Bank with USB Cable, USB Type C, Lightning Black (K6Pro-black)
Hinnanguga 5.00 / 5
In stock
12,15 €
SKU:
6973687242695
| Kaal | 0,344 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 18 × 12 × 4 cm |
| Color | Black |
| Battery | 10000 mAh |
| Connector | USB-A (male), USB-A (female), USB-C (męski), USB-C (female), Micro USB-B (male), Lightning (male) |
| Warranty | 12 Months |
Dudao K6Pro Universal 10000mAh Power Bank with USB Cable, USB Type C, Lightning Black (K6Pro-black)
Hinnanguga 5.00 / 5
In stock
12,15 €
SKU:
6977196682058
| Kaal | 0,344 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 18 × 12 × 4 cm |
| Color | Black |
| Battery | 10000 mAh |
| Connector | USB-A (male), USB-A (female), USB-C (męski), USB-C (female), Micro USB-B (male), Lightning (male) |
| Warranty | 12 Months |
Dudao K6Pro Universal 10000mAh Power Bank with USB Cable, USB Type C, Lightning white (K6Pro-white)
Hinnanguga 5.00 / 5
In stock
11,47 €
SKU:
6977196682065
| Kaal | 0,344 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 18 × 11 × 4 cm |
| Color | White |
| Battery | 10000 mAh |
| Connector | USB-A (male), USB-A (female), USB-C (męski), USB-C (female), Micro USB-B (male), Lightning (male) |
| Warranty | 12 Months |
Dudao magnetic car holder for air vent (F6Pro)
Hinnanguga 5.00 / 5
In stock
4,33 €
SKU:
6973687246174
| Kaal | 0,124 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 13 × 10 × 5 cm |
| Warranty | 12 Months |
Dudao magnetic car phone holder with telescopic arm black (F6Max)
Hinnanguga 5.00 / 5
In stock
5,72 €
SKU:
6973687246150
| Kaal | 0,194 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 15 × 8 × 7 cm |
| Color | Black |
| Warranty | 12 Months |
Dudao magnetic smartphone car holder black (F6C)
Hinnanguga 5.00 / 5
In stock
3,07 €
SKU:
6970379617410
| Kaal | 0,112 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 13 × 10 × 3 cm |
| Color | Black |
| Warranty | 12 Months |
Dudao powerbank 20000mAh 1xUSB-A / 1xUSB-C 22.5W PD black (K16Pro)
Hinnanguga 5.00 / 5
In stock
24,35 €
SKU:
6973687247287
| Kaal | 0,58 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 13 × 10 × 7 cm |
| Color | Black |
| Battery | 20000 mAh |
| Connector | USB-A (female), USB-C (female) |
| Fast Charging | PD (Power Delivery) |
| Warranty | 12 Months |
Dudao Telescopic Gravity Car Windshield Mount Holder Black (new F2S black)
Hinnanguga 5.00 / 5
In stock
3,98 €
SKU:
6970379617809
| Kaal | 0,248 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 18 × 12 × 7 cm |
| Color | Black |
| Warranty | 12 Months |
Dudao TGK1 power bank with MagSafe wireless charger 20W 10000mAh black (TGK1-black)
Hinnanguga 5.00 / 5
In stock
23,62 €
SKU:
6973687243753
| Kaal | 0,31 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 18 × 11,5 × 4 cm |
| Color | Black |
| Battery | 10000 mAh |
| Connector | USB-C (female), USB-A (female) |
| Fast Charging | PD (Power Delivery) |
| Warranty | 12 Months |
ESR Halolock Magnetic MagSafe QI2 15W Car Holder – Black
Hinnanguga 5.00 / 5
In stock
35,13 €
SKU:
4894240210963
| Kaal | 0,35 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 7,00 × 13,00 × 16,00 cm |
| Warranty | 12 Months |