Kuvatakse 193–204 tulemust 785-st
Filter by price
Määramata
Joyroom JR-W09 3W Wireless Charging Power Bank with USB-C Cable for Apple Watch – Black
Hinnanguga 5.00 / 5
In stock
18,75 €
SKU:
6956116723859
| Kaal | 0,127 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 16 × 10 × 2 cm |
| Color | Black |
| Battery | 2500 mAh |
| Connector | USB-C (męski) |
| Warranty | 12 Months |
Joyroom JR-W13 5000mAh Wireless Power Bank for Apple Watch + USB-C and Lightning – Black
Hinnanguga 5.00 / 5
In stock
13,90 €
SKU:
6956116727499
| Kaal | 0,244 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 16 × 10 × 4 cm |
| Color | Black |
| Material | ABS, Polycarbonate PC |
| Battery | 5000 mAh |
| Connector | USB-C (female), Lightning (female) |
| Warranty | 12 Months |
Joyroom JR-ZS246 S inductive charger holder for dashboard – black
Hinnanguga 5.00 / 5
In stock
28,91 €
SKU:
6956116728762
| Kaal | 0,4 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 18 × 14 × 6 cm |
| Color | Black |
| Material | ABS, Polycarbonate PC |
| Connector | USB-C (female) |
| Warranty | 12 Months |
Joyroom JR-ZS259 car holder clamping phone to the air vent – black
Hinnanguga 5.00 / 5
In stock
5,64 €
SKU:
6941237136268
| Kaal | 0,152 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 12 × 8,7 × 7 cm |
| Color | Black |
| Warranty | 12 Months |
Joyroom JR-ZS259 mechanical car holder universal for phone on cockpit / window – black
Hinnanguga 5.00 / 5
In stock
10,60 €
SKU:
6956116799069
| Kaal | 0,266 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 18 × 14 × 7 cm |
| Color | Black |
| Warranty | 12 Months |
Joyroom JR-ZS330 Car Holder Stand – Black
Hinnanguga 5.00 / 5
In stock
15,55 €
SKU:
6956116734756
| Kaal | 0,175 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 13 × 10 × 5 cm |
| Color | Black |
| Material | Polycarbonate PC, ABS |
| Warranty | 12 Months |
Joyroom JR-ZS351 phone holder for air vent – silver
Hinnanguga 5.00 / 5
In stock
9,06 €
SKU:
6956116778132
| Kaal | 0,175 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 14 × 10,4 × 5 cm |
| Color | Silver |
| Warranty | 12 Months |
Joyroom JR-ZS354 phone holder with suction cup for car, office, home – black
Hinnanguga 5.00 / 5
In stock
15,31 €
SKU:
6956116768393
| Kaal | 0,203 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 14 × 11,6 × 6 cm |
| Color | Black |
| Warranty | Months |
Joyroom JR-ZS356 magnetic cockpit phone holder – dark gray
Hinnanguga 5.00 / 5
In stock
6,65 €
SKU:
6956116768409
| Kaal | 0,105 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 11 × 9 × 4 cm |
| Color | Black |
| Warranty | 12 Months |
Joyroom JR-ZS356 universal magnetic car holder for a phone on the cockpit/window – black
Hinnanguga 5.00 / 5
In stock
10,93 €
SKU:
6956116799076
| Kaal | 0,238 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 18 × 14 × 7 cm |
| Color | Black |
| Warranty | 12 Months |
Joyroom JR-ZS365 magnetic phone travel holder – black
Hinnanguga 5.00 / 5
In stock
8,51 €
SKU:
6941237102430
| Kaal | 0,212 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 13 × 10 × 6 cm |
| Color | Black |
| Material | ABS, Polycarbonate PC |
| Warranty | 12 Months |
Joyroom JR-ZS366 magnetic cockpit phone holder – black
Hinnanguga 5.00 / 5
In stock
13,85 €
SKU:
6941237111760
| Kaal | 0,148 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 14 × 10,4 × 5 cm |
| Color | Black |
| Warranty | 12 Months |