Kuvatakse 205–216 tulemust 785-st
Filter by price
Määramata
Joyroom JR-ZS383 MagSafe magnetic phone holder – black
Hinnanguga 5.00 / 5
In stock
13,67 €
SKU:
6941237104472
| Kaal | 0,086 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 16 × 10 × 1 cm |
| Color | Black |
| Warranty | 12 Months |
Joyroom JR-ZS383 MagSafe magnetic phone holder – orange
Hinnanguga 5.00 / 5
In stock
13,67 €
SKU:
6941237121073
| Kaal | 0,086 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 16 × 10 × 1 cm |
| Color | Orange |
| Warranty | 12 Months |
Joyroom JR-ZS389 holder with flexible arm for a desk phone – black
Hinnanguga 5.00 / 5
In stock
15,59 €
SKU:
6956116706364
| Kaal | 0,698 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 30 × 16,4 × 6 cm |
| Color | Black |
| Warranty | 12 Months |
Joyroom JR-ZS393 magnetic phone holder with suction cups – black
Hinnanguga 5.00 / 5
In stock
12,08 €
SKU:
6956116734817
| Kaal | 0,085 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 13 × 10 × 2 cm |
| Color | Black |
| Material | ABS, Polycarbonate PC, Silicone |
| Warranty | 12 Months |
Joyroom JR-ZS393-S magnetic holder with suction cups for 4.7-7″ phone – black
Hinnanguga 5.00 / 5
In stock
9,19 €
SKU:
6956116726379
| Kaal | 0,096 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 13 × 10 × 2 cm |
| Color | Black |
| Material | ABS, Polycarbonate PC, Silicone |
| Warranty | 12 Months |
Joyroom JR-ZS393-S magnetic holder with suction cups for 4.7-7″ phone – black and orange
Hinnanguga 5.00 / 5
In stock
8,23 €
SKU:
6956116728434
| Kaal | 0,095 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 13 × 10 × 2 cm |
| Color | Black, Orange |
| Material | ABS, Polycarbonate PC, Silicone |
| Warranty | 12 Months |
Joyroom JR-ZS400 magnetic car phone holder for air vent – black
Hinnanguga 5.00 / 5
In stock
7,52 €
SKU:
6956116794309
| Kaal | 0,131 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 13 × 10 × 4 cm |
| Color | Black |
| Material | ABS, Polycarbonate PC, Silicone |
| Warranty | 12 Months |
Joyroom JR-ZS400 magnetic car phone holder on the dashboard – black
Hinnanguga 5.00 / 5
In stock
7,09 €
SKU:
6956116794316
| Kaal | 0,114 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 13 × 10 × 4 cm |
| Color | Black |
| Material | ABS, Polycarbonate PC, Silicone |
| Warranty | 12 Months |
Joyroom JR-ZS406 magnetic car air vent holder – black
Hinnanguga 5.00 / 5
In stock
9,82 €
SKU:
6956116708078
| Kaal | 0,131 kg |
|---|---|
| Color | Black |
| Material | ABS, Metal |
| Warranty | 12 Months |
Joyroom JR-ZS406 magnetic car holder for windshield/cockpit – black
Hinnanguga 5.00 / 5
In stock
11,52 €
SKU:
6956116708085
Joyroom JR-ZS408 magnetic holder with 15W inductive charger for car cockpit – black
Hinnanguga 5.00 / 5
In stock
24,53 €
SKU:
6956116718183
| Kaal | 0,245 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 13 × 10 × 4 cm |
| Color | Black |
| Material | Zinc alloy |
| Connector | USB-C (female) |
| Warranty | 12 Months |
Joyroom JR-ZS412 holder with Qi2 15W charger, car, for air vent – black
Hinnanguga 5.00 / 5
In stock
25,72 €
SKU:
6956116704285
| Kaal | 0,184 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 13 × 10 × 4 cm |
| Color | Black |
| Material | Polycarbonate PC, ABS |
| Connector | USB-C (female) |
| Warranty | 12 Months |