Kuvatakse 13–24 tulemust 785-st
Filter by price
Määramata
Acefast D38 gravity car air vent mount – black
Hinnanguga 5.00 / 5
In stock
12,84 €
SKU:
6974316283676
| Kaal | 0,173 kg |
|---|---|
| Color | Black |
| Material | Plastic, Aluminum alloy |
| Warranty | 12 Months |
Acefast foldable stand / phone holder gray (E13)
Hinnanguga 5.00 / 5
In stock
37,39 €
SKU:
6974316281733
| Kaal | 0,283 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 14 × 10 × 4 cm |
| Color | Gray |
| Warranty | 12 Months |
Acefast M11-10000 30W Qi2 Magnetic Power Bank with MagSafe – Black
Hinnanguga 5.00 / 5
In stock
86,29 €
SKU:
6974316282341
| Kaal | 0,309 kg |
|---|---|
| Color | Black |
| Material | Polycarbonate PC |
| Battery | 10000 mAh |
| Connector | USB-C (female) |
| Fast Charging | PD (Power Delivery) |
| Warranty | 12 Months |
Acefast M4 PD 67W 20000mAh Powerbank with built-in cable – black
Hinnanguga 5.00 / 5
In stock
63,14 €
SKU:
6974316282723
Acefast M6 PD 20W 10000mAh Inductive Powerbank + Cable – Black
Hinnanguga 5.00 / 5
In stock
34,35 €
SKU:
6974316282600
| Kaal | 0,29 kg |
|---|---|
| Color | Black |
| Battery | 10000 mAh |
| Connector | USB-C (female) |
| Fast Charging | PPS (Programmable Power Supply), PD (Power Delivery), QC (Qualcomm Quick Charge), AFC (Samsung Adaptive Fast Charging), FCP (Huawei Fast Charge Protocol), SCP (Huawei Super Charge Protocol) |
| Warranty | 12 Months |
Acefast M6 PD 20W 10000mAh Inductive Powerbank + Cable – White
Hinnanguga 5.00 / 5
In stock
34,35 €
SKU:
6974316282617
| Kaal | 0,29 kg |
|---|---|
| Color | White |
| Battery | 10000 mAh |
| Connector | USB-C (female) |
| Fast Charging | PPS (Programmable Power Supply), PD (Power Delivery), QC (Qualcomm Quick Charge), AFC (Samsung Adaptive Fast Charging), FCP (Huawei Fast Charge Protocol), SCP (Huawei Super Charge Protocol) |
| Warranty | 12 Months |
Acefast M7-10000 PD30W Powerbank with Built-in Cable – Black
Hinnanguga 5.00 / 5
In stock
48,90 €
SKU:
6974316283379
| Kaal | 0,27 kg |
|---|---|
| Warranty | 12 Months |
Acefast powerbank 10000mAh Sparkling Series fast charging 30W gray (M1)
Hinnanguga 5.00 / 5
In stock
31,37 €
SKU:
6974316282020
| Kaal | 0,313 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 17 × 10,5 × 2 cm |
| Color | Gray |
| Battery | 10000 mAh |
| Connector | USB-A (female), USB-C (female) |
| Fast Charging | QC (Qualcomm Quick Charge), PD (Power Delivery), AFC (Samsung Adaptive Fast Charging), FCP (Huawei Fast Charge Protocol), SCP (Huawei Super Charge Protocol) |
| Warranty | 12 Months |
Acefast powerbank 10000mAh Sparkling Series fast charging 30W green (M1)
Hinnanguga 5.00 / 5
In stock
32,96 €
SKU:
6974316282013
| Kaal | 0,313 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 17 × 10,5 × 2 cm |
| Color | Green |
| Battery | 10000 mAh |
| Connector | USB-A (female), USB-C (female) |
| Fast Charging | QC (Qualcomm Quick Charge), PD (Power Delivery), AFC (Samsung Adaptive Fast Charging), FCP (Huawei Fast Charge Protocol), SCP (Huawei Super Charge Protocol) |
| Warranty | Months |
Acefast powerbank 20000mAh Sparkling Series fast charging 30W green (M2)
Hinnanguga 5.00 / 5
In stock
69,82 €
SKU:
6974316282051
| Kaal | 0,563 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 17 × 10,5 × 5 cm |
| Color | Green |
| Battery | 20000 mAh |
| Connector | USB-A (female), USB-C (female) |
| Fast Charging | QC (Qualcomm Quick Charge), AFC (Samsung Adaptive Fast Charging), FCP (Huawei Fast Charge Protocol), SCP (Huawei Super Charge Protocol) |
| Warranty | 12 Months |
Acefast Qi 15W wireless car charger, magnetic phone holder for air vent, black (D3 black)
Hinnanguga 5.00 / 5
In stock
47,94 €
SKU:
6974316280446
| Kaal | 0,223 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 15 × 15 × 10 cm |
| Color | Black |
| Warranty | 12 Months |
Acefast stand stand gravitational phone holder black (E10)
Hinnanguga 5.00 / 5
In stock
28,76 €
SKU:
6974316281825
| Kaal | 0,372 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 18 × 10,8 × 7 cm |
| Color | Black |
| Warranty | 12 Months |