Määramata
Acefast stand stand magnetic phone holder black (E11)
SKU:
6974316281832
In stock
30,37 €| Kaal | 0,298 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 18 × 10,8 × 5 cm |
| Color | Black |
| Warranty | 12 Months |
Acefast stand stand telescopic phone holder black (E12)
SKU:
6974316281849
In stock
30,37 €| Kaal | 0,353 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 18 × 10,8 × 5 cm |
| Color | Black |
| Warranty | 12 Months |
Acefast telescopic phone and tablet holder (135-230mm wide) for the desk 360 ° black (E4 black)
SKU:
6974316280378
In stock
34,51 €| Kaal | 1,135 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 25 × 19,5 × 5 cm |
| Color | Black |
| Warranty | 12 Months |
Adjustable car rearview mirror holder for smartphone
SKU:
9145576257661
In stock
1,95 €| Kaal | 0,128 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 14,5 × 10 × 4,7 cm |
| Color | Black, Green |
| Warranty | 12 Months |
Adjustable car rearview mirror holder for smartphone black
SKU:
9145576257654
In stock
4,22 €| Kaal | 0,128 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 14,5 × 10 × 4,7 cm |
| Color | Black |
| Warranty | 12 Months |
Bicycle / motorcycle phone holder Dudao F7C – black
SKU:
6973687247386
In stock
3,79 €| Kaal | 0,195 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 13 × 11 × 7 cm |
| Color | Black |
| Warranty | 12 Months |
BMW M Collection MagSafe 15W 3000mAh Inductive Power Bank – Black
SKU:
3666339122508
In stock
46,47 €| Mõõtmed | 14,5 × 10 × 3,5 cm |
|---|---|
| Color | Black |
| Warranty | 12 Months |
BMW M Collection MagSafe 5W 3000mAh Inductive Power Bank – Black
SKU:
3666339123994
In stock
48,60 €| Mõõtmed | 15 × 10 × 3,5 cm |
|---|---|
| Color | Black |
| Warranty | 12 Months |
Car Holder H01 Black gravity car holder for the ventilation grille
SKU:
7426825353504
In stock
1,93 €| Kaal | 0,09 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 10 × 9 × 6 cm |
| Color | Black |
| Warranty | 12 Months |
Car phone holder for Dudao F5Pro cockpit – black
SKU:
6973687248239
In stock
4,46 €| Kaal | 0,228 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 13 × 11,7 × 7 cm |
| Color | Black |
| Warranty | 12 Months |
Car Phone Holder for Rearview Mirror – Black
SKU:
5907769361258
In stock
4,12 €| Kaal | 0,284 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 17 × 11,2 × 8 cm |
| Color | Black |
| Material | ABS |
| Warranty | 12 Months |
Choetech B635BK USB-A / USB-C Powerbank 22.5W 27000mAh – black
SKU:
6932112105547
In stock
66,42 €| Kaal | 0,715 kg |
|---|---|
| Warranty | Months |