Kuvatakse 421–432 tulemust 785-st
Filter by price
Määramata
Powerbank Acefast M10 Magnetic 2x USB-C PD 30W with 15W Inductive Charging and USB-C Cable – Black
Hinnanguga 5.00 / 5
In stock
71,91 €
SKU:
6974316283300
| Kaal | 0,288 kg |
|---|---|
| Color | Black |
| Material | Polycarbonate PC |
| Battery | 10000 mAh |
| Connector | USB-C (female) |
| Fast Charging | PD (Power Delivery), QC (Qualcomm Quick Charge), FCP (Huawei Fast Charge Protocol), AFC (Samsung Adaptive Fast Charging) |
| Warranty | 12 Months |
Powerbank Acefast M12-10000 PD20W ultra-slim, MagSafe compatible – black
Hinnanguga 5.00 / 5
In stock
73,51 €
SKU:
6974316283393
| Kaal | 0,262 kg |
|---|---|
| Warranty | 12 Months |
Powerbank Acefast M9 5000mAh USB-C (male) / USB-C (female) PD 20W – black
Hinnanguga 5.00 / 5
In stock
16,17 €
SKU:
6974316283201
| Kaal | 0,192 kg |
|---|---|
| Color | Black |
| Material | Polycarbonate PC |
| Battery | 5000 mAh |
| Connector | USB-C (męski), USB-C (female) |
| Fast Charging | PD (Power Delivery), QC (Qualcomm Quick Charge), PPS (Programmable Power Supply), AFC (Samsung Adaptive Fast Charging), FCP (Huawei Fast Charge Protocol), SCP (Huawei Super Charge Protocol), DCP (Ded |
| Warranty | 12 Months |
Powerbank Audi Big Logo MagSafe inductive 15W 5000mAh – gray
Hinnanguga 5.00 / 5
In stock
60,04 €
SKU:
6955250226493
| Kaal | 0,152 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 17 × 10 × 2 cm |
| Warranty | 12 Months |
Powerbank Choetech B654 10000mAh 22.5W USB-A / USB-C / micro USB with built-in USB-C / Lightning cable – black
Hinnanguga 5.00 / 5
In stock
21,98 €
SKU:
6932112106087
| Color | Black |
|---|---|
| Battery | 10000 mAh |
| Connector | USB-A (female), USB-C (męski), USB-C (female), Lightning (male) |
| Warranty | 12 Months |
Powerbank Choetech B663 10000mAh 20W MagSafe USB-A / USB-C – white
Hinnanguga 5.00 / 5
In stock
20,50 €
SKU:
6932112105202
| Kaal | 0,306 kg |
|---|---|
| Color | White |
| Connector | USB-A (female), USB-C (female) |
| Fast Charging | AFC (Samsung Adaptive Fast Charging), PD (Power Delivery), QC (Qualcomm Quick Charge), FCP (Huawei Fast Charge Protocol) |
| Warranty | 12 Months |
Powerbank Cuktech CKPB100PGLBL 150W 10000mAh USB-C USB-A – black
Hinnanguga 5.00 / 5
In stock
54,05 €
SKU:
6977556350344
| Kaal | 0,396 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 14,9 × 8,7 × 4 cm |
| Color | Black |
| Battery | 10000 mAh |
| Connector | USB-C (female), USB-A (female) |
| Fast Charging | PD (Power Delivery), PPS (Programmable Power Supply), QC (Qualcomm Quick Charge), FCP (Huawei Fast Charge Protocol), SCP (Huawei Super Charge Protocol) |
| Warranty | 12 Months |
Powerbank Cuktech CKPB200UGLGR 210W 20000mAh 2 x USB-C 1 x USB-A – gray
Hinnanguga 5.00 / 5
In stock
100,24 €
SKU:
6977556350016
| Kaal | 0,729 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 15,8 × 8,9 × 5,1 cm |
| Color | Gray |
| Battery | 20000 mAh |
| Connector | USB-C (female), USB-A (female) |
| Warranty | 12 Months |
Powerbank Cuktech CUK00P23GLBK 210W 25000mAh Power Bank 2 x USB-C 1 x USB-A – Black
Hinnanguga 5.00 / 5
In stock
121,97 €
SKU:
6973886190407
| Kaal | 0,8 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 17,9 × 9,4 × 9,3 cm |
| Color | Black |
| Battery | 25000 mAh |
| Connector | USB-C (female), USB-A (female) |
| Warranty | Months |
Powerbank Cuktech CUKP200XGLGR 100W 20000mAh 2 x USB-C 1 x USB-A – gray
Hinnanguga 5.00 / 5
In stock
54,05 €
SKU:
6973886190773
| Kaal | 0,62 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 15,2 × 4,5 × 2,5 cm |
| Color | Gray |
| Battery | 20000 mAh |
| Connector | USB-C (female), USB-A (female) |
| Warranty | 12 Months |
Powerbank Dudao K10 10000mAh 2.4A 2 x USB-A – black
Hinnanguga 5.00 / 5
In stock
7,60 €
SKU:
6976625333943
| Kaal | 0,24 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 16 × 9 × 4 cm |
| Color | Black, Gray |
| Battery | 10000 mAh |
| Connector | USB-A (female), USB-C (female) |
| Warranty | 12 Months |
Powerbank Dudao K10 10000mAh 2.4A 2 x USB-A – black
Hinnanguga 5.00 / 5
In stock
7,82 €
SKU:
6977196682164
| Kaal | 0,24 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 16 × 9 × 4 cm |
| Color | Black, Gray |
| Battery | 10000 mAh |
| Connector | USB-A (female), USB-C (female) |
| Warranty | 12 Months |