Kuvatakse 433–444 tulemust 785-st
Filter by price
Määramata
Powerbank Dudao K10 10000mAh 2.4A 2 x USB-A – white
Hinnanguga 5.00 / 5
In stock
7,60 €
SKU:
6976625333936
| Kaal | 0,243 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 16 × 9 × 4 cm |
| Color | White, Gray |
| Battery | 10000 mAh |
| Connector | USB-A (female), USB-C (female) |
| Warranty | 12 Months |
Powerbank Dudao K10 10000mAh 2.4A 2 x USB-A – white
Hinnanguga 5.00 / 5
In stock
8,23 €
SKU:
6977196682157
| Kaal | 0,243 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 16 × 9 × 4 cm |
| Color | White, Gray |
| Battery | 10000 mAh |
| Connector | USB-A (female), USB-C (female) |
| Warranty | 12 Months |
Powerbank Dudao K10Pro 2.4A 20000mAh 2 x USB-A – black
Hinnanguga 5.00 / 5
In stock
12,76 €
SKU:
6976625333974
| Kaal | 0,431 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 16 × 9 × 4 cm |
| Color | Black |
| Battery | 20000 mAh |
| Connector | USB-A (female), USB-C (female) |
| Warranty | 12 Months |
Powerbank Dudao K10Pro 2.4A 20000mAh 2 x USB-A – white
Hinnanguga 5.00 / 5
In stock
12,12 €
SKU:
6976625333967
| Kaal | 0,431 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 16 × 9 × 4 cm |
| Color | White |
| Battery | 20000 mAh |
| Connector | USB-A (female), USB-C (female) |
| Warranty | 12 Months |
Powerbank Dudao K12 10000mAh PD22.5W USB-A, USB-C – black
Hinnanguga 5.00 / 5
In stock
10,13 €
SKU:
6976625333882
| Kaal | 0,24 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 16 × 9 × 4 cm |
| Color | Black, Gray |
| Battery | 10000 mAh |
| Connector | USB-A (female), USB-C (female) |
| Fast Charging | PD (Power Delivery), QC (Qualcomm Quick Charge) |
| Warranty | 12 Months |
Powerbank Dudao K12 10000mAh PD22.5W USB-A, USB-C – white
Hinnanguga 5.00 / 5
In stock
12,66 €
SKU:
6976625333875
| Kaal | 0,24 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 16 × 9 × 4 cm |
| Color | White, Gray |
| Battery | 10000 mAh |
| Connector | USB-A (female), USB-C (female) |
| Fast Charging | PD (Power Delivery), QC (Qualcomm Quick Charge) |
| Warranty | 12 Months |
Powerbank Dudao K12Pro 22.5W PD 20000mAh USB-A, USB-C – black
Hinnanguga 5.00 / 5
In stock
12,70 €
SKU:
6976625333899
| Kaal | 0,431 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 16 × 9 × 4 cm |
| Color | Black |
| Battery | 20000 mAh |
| Connector | USB-A (female), USB-C (female) |
| Fast Charging | PD (Power Delivery) |
| Warranty | 12 Months |
Powerbank Dudao K12Pro 22.5W PD 20000mAh USB-A, USB-C – white
Hinnanguga 5.00 / 5
In stock
16,45 €
SKU:
6976625333905
| Kaal | 0,431 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 16 × 9 × 4 cm |
| Color | White |
| Battery | 20000 mAh |
| Connector | USB-A (female), USB-C (female) |
| Fast Charging | PD (Power Delivery) |
| Warranty | 12 Months |
Powerbank Dudao K14S+ 10000mAh 20W USB-A / USB-C / MagSafe with stand – black
Hinnanguga 5.00 / 5
In stock
21,87 €
SKU:
6976625332939
| Kaal | 0,265 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 16 × 9 × 4 cm |
| Color | Black |
| Warranty | 12 Months |
Powerbank Dudao K14S+ 10000mAh 20W USB-A / USB-C / MagSafe with stand – white
Hinnanguga 5.00 / 5
In stock
21,87 €
SKU:
6976625333097
| Kaal | 0,279 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 16 × 9 × 4 cm |
| Color | White |
| Warranty | 12 Months |
Powerbank Dudao K18 Pro 20000mAh USB-A / USB-C / Micro USB – black
Hinnanguga 5.00 / 5
In stock
12,03 €
SKU:
6976625332076
| Kaal | 0,513 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 18 × 12 × 4 cm |
| Color | Black |
| Battery | 20000 mAh |
| Connector | USB-C (female), USB-A (female), Micro USB-B (female) |
| Warranty | 12 Months |
Powerbank Dudao K18 Pro 20000mAh USB-A / USB-C / Micro USB – white
Hinnanguga 5.00 / 5
In stock
12,03 €
SKU:
6976625332083
| Kaal | 0,513 kg |
|---|---|
| Color | White |
| Battery | 20000 mAh |
| Connector | USB-C (female), USB-A (female), Micro USB-B (female) |
| Warranty | 12 Months |