Kuvatakse 481–492 tulemust 785-st
Filter by price
Määramata
Powerbank SBS 10000 mAh 20W with built-in USB-C cable and digital display – gray
Hinnanguga 5.00 / 5
In stock
44,75 €
SKU:
8018417481406
| Kaal | 0,235 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 15 × 8 × 4 cm |
| Color | Gray |
| Battery | 10000 mAh |
| Connector | USB-A (female), USB-C (męski), USB-C (female) |
| Fast Charging | AFC (Samsung Adaptive Fast Charging), PD (Power Delivery) |
| Warranty | 12 Months |
Powerbank SBS 10000 mAh 20W with built-in USB-C cable and digital display – green
Hinnanguga 5.00 / 5
In stock
44,75 €
SKU:
8018417481383
| Kaal | 0,235 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 15 × 8 × 5 cm |
| Color | Green |
| Battery | 10000 mAh |
| Connector | USB-A (female), USB-C (męski), USB-C (female) |
| Fast Charging | PD (Power Delivery), AFC (Samsung Adaptive Fast Charging) |
| Warranty | 12 Months |
Powerbank SBS 10000mAh PD 35W with LCD display – gray
Hinnanguga 5.00 / 5
In stock
57,52 €
SKU:
8018417499395
| Kaal | 0,285 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 17 × 7 × 6 cm |
| Color | Gray |
| Battery | 10000 mAh |
| Connector | USB-A (female), USB-C (female) |
| Fast Charging | PD (Power Delivery), AFC (Samsung Adaptive Fast Charging) |
| Warranty | 12 Months |
Powerbank SBS 20000 mAh 20W with built-in USB-C cable and digital display – black
Hinnanguga 5.00 / 5
In stock
54,33 €
SKU:
8018417481413
| Kaal | 0,375 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 17 × 8,5 × 4 cm |
| Color | Black |
| Battery | 20000 mAh |
| Connector | USB-A (female), USB-C (męski), USB-C (female) |
| Fast Charging | PD (Power Delivery) |
| Warranty | 12 Months |
Powerbank SBS 20000mAh 65W PD AFC USB-C USB-A for laptop, tablet, smartphone – black
Hinnanguga 5.00 / 5
In stock
63,92 €
SKU:
8018417490972
| Kaal | 0,2 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 15 × 9 × 4 cm |
| Color | Black |
| Battery | 20000 mAh |
| Connector | USB-A (female), USB-C (female) |
| Fast Charging | PD (Power Delivery), AFC (Samsung Adaptive Fast Charging) |
| Warranty | 12 Months |
Powerbank SBS 20000mAh PD 100W with LCD display – gray
Hinnanguga 5.00 / 5
In stock
111,86 €
SKU:
8018417499401
| Kaal | 0,48 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 17 × 9 × 5 cm |
| Color | Gray |
| Battery | 20000 mAh |
| Connector | USB-A (female), USB-C (female) |
| Fast Charging | PD (Power Delivery), AFC (Samsung Adaptive Fast Charging) |
| Warranty | 12 Months |
Powerbank SBS NanoTube 5000 mAh High-Density – black
Hinnanguga 5.00 / 5
In stock
25,56 €
SKU:
8018417467219
| Kaal | 0,128 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 17 × 7,5 × 1 cm |
| Color | Black |
| Battery | 5000 mAh |
| Connector | USB-C (female) |
| Fast Charging | IC (Intelligent Charging) |
| Warranty | 12 Months |
Powerbank SBS TEBB10000HDPD20K 10000 mAh with Power Delivery – black
Hinnanguga 5.00 / 5
In stock
37,39 €
SKU:
8018417467226
| Kaal | 0,203 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 17 × 7,5 × 3 cm |
| Color | Black |
| Battery | 10000 mAh |
| Connector | USB-A (female), USB-C (female) |
| Fast Charging | PD (Power Delivery), AFC (Samsung Adaptive Fast Charging) |
| Warranty | 12 Months |
Powerbank SBS TEBB5000MAG1CB 5000 mAh compatible with MagSafe – blue
Hinnanguga 5.00 / 5
In stock
35,31 €
SKU:
8018417464805
| Kaal | 0,187 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 17 × 9 × 2 cm |
| Color | Blue |
| Battery | 5000 mAh |
| Connector | USB-C (female) |
| Warranty | 12 Months |
Powerbank SBS TEBB5000MAG1CR 5000 mAh compatible with MagSafe – red
Hinnanguga 5.00 / 5
In stock
33,23 €
SKU:
8018417464812
| Kaal | 0,187 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 17 × 9 × 2 cm |
| Color | Red |
| Battery | 5000 mAh |
| Connector | USB-C (female) |
| Warranty | 12 Months |
Powerbank SBS TEBB5000MAG1CW 5000 mAh USB-C, MagSafe compatible – white
Hinnanguga 5.00 / 5
In stock
39,47 €
SKU:
8018417406805
| Kaal | 0,175 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 14 × 9 × 3 cm |
| Color | White |
| Battery | 5000 mAh |
| Connector | USB-C (female) |
| Warranty | 12 Months |
Powerbank SBS TTBB10000FASTPD20K 10000 mAh 20W with Power Delivery – black
Hinnanguga 5.00 / 5
In stock
28,76 €
SKU:
8018417468827
| Kaal | 0,275 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 17 × 9 × 3 cm |
| Color | Black |
| Battery | 10000 mAh |
| Connector | Micro USB-B (female), USB-A (female), USB-C (female) |
| Fast Charging | PD (Power Delivery), AFC (Samsung Adaptive Fast Charging) |
| Warranty | 12 Months |