Kuvatakse 529–540 tulemust 785-st
Filter by price
Määramata
Puro 45W 10000mAh USB-A USB-C Power Bank with Display – Gray
Hinnanguga 5.00 / 5
In stock
42,32 €
SKU:
8018417500336
| Kaal | 0,22 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 16 × 9 × 2 cm |
| Color | Gray |
| Battery | 10000 mAh |
| Connector | USB-A (female), USB-C (female) |
| Fast Charging | PD (Power Delivery) |
| Warranty | Months |
Puro Adjustable Car Holder, MagSafe Compatible – Black
Hinnanguga 5.00 / 5
In stock
9,72 €
SKU:
8018417500343
| Kaal | 0,21 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 13 × 10 × 8 cm |
| Material | Plastic, Metal |
| Warranty | 12 Months |
Puro Magnet Holder with Mag Safe for Air Vent, Magnetic – Black
Hinnanguga 5.00 / 5
In stock
15,97 €
SKU:
8033830258879
| Kaal | 0,075 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 16 × 12 × 5 cm |
| Color | Black |
| Material | Aluminum alloy |
| Warranty | 12 Months |
Puro Mini Power Mag 4200mAh Power Bank with MagSafe USB-C – Black
Hinnanguga 5.00 / 5
In stock
43,46 €
SKU:
8018417465000
Puro Power Link 10 Plus 10000mAh Power Bank with Built-in USB-C Cable – White
Hinnanguga 5.00 / 5
In stock
27,56 €
SKU:
8018417490545
| Color | White |
|---|---|
| Battery | 10000 mAh |
| Connector | USB-A (female), USB-C (męski), USB-C (female) |
| Fast Charging | PD (Power Delivery) |
| Warranty | 12 Months |
Puro Power Mag 5000mAh Powerbank with MagSafe USB-C – White
Hinnanguga 5.00 / 5
In stock
52,63 €
SKU:
8018417466823
| Kaal | 0,165 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 15 × 12 × 4 cm |
| Color | White |
| Battery | 5000 mAh |
| Connector | USB-C (female) |
| Warranty | 12 Months |
Puro Power Mag Power Bank 5000mAh 20W Power Delivery USB-C – White
Hinnanguga 5.00 / 5
In stock
31,92 €
SKU:
8018417500312
| Kaal | 0,175 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 15 × 12 × 4 cm |
| Color | White |
| Battery | 5000 mAh |
| Connector | USB-C (female) |
| Fast Charging | PD (Power Delivery) |
| Warranty | 12 Months |
Puro Slim Power Mag 4200mAh Power Bank with MagSafe USB-C – White
Hinnanguga 5.00 / 5
In stock
43,46 €
SKU:
8018417464997
| Kaal | 0,15 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 15 × 9 × 4 cm |
| Color | White |
| Battery | 4200 mAh |
| Connector | USB-C (female) |
| Warranty | 12 Months |
Puro Spring 2 Smartphone Holder for Air Vent – Black
Hinnanguga 5.00 / 5
In stock
14,38 €
SKU:
8018417441097
| Kaal | 0,08 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 15 × 8 × 4 cm |
| Color | Black |
| Material | Polycarbonate PC, ABS |
| Warranty | 12 Months |
Qi2 Wireless Charger Holder SBS TESUPPVENTWIRQI215W Compatible with MagSafe – Black
Hinnanguga 5.00 / 5
In stock
60,71 €
SKU:
8018417487729
| Kaal | 0,16 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 20 × 9 × 4 cm |
| Color | Black |
| Connector | USB-C (female) |
| Warranty | 12 Months |
Ring Tech-Protect MMP-100 with MagSafe (2 pcs.) – white – black
Hinnanguga 5.00 / 5
In stock
5,95 €
SKU:
5906302372188
| Kaal | 0,04 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 1,00 × 13,00 × 23,00 cm |
| Warranty | 12 Months |