Kuvatakse 553–564 tulemust 785-st
Filter by price
Määramata
SBS HD 65W 20000mAh USB-C Power Bank with LCD Display – Black
Hinnanguga 5.00 / 5
In stock
63,92 €
SKU:
8018417521133
| Kaal | 0,375 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 15 × 9 × 5 cm |
| Color | Black |
| Battery | 20000 mAh |
| Connector | USB-C (female), USB-A (female) |
| Fast Charging | PD (Power Delivery), AFC (Samsung Adaptive Fast Charging) |
| Warranty | 12 Months |
SBS Hybrid PD 20W 5000mAh Power Bank with Built-in Cable and Foldable Plug – Black
Hinnanguga 5.00 / 5
In stock
57,52 €
SKU:
8018417499104
| Kaal | 0,215 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 16 × 8 × 4 cm |
| Color | Black |
| Battery | 5000 mAh |
| Connector | USB-C (female), USB-C (męski) |
| Fast Charging | PD (Power Delivery) |
| Warranty | 12 Months |
SBS Infinity Power Bank 10000mAh 10W LiFePo₄ USB-A USB-C – Black
Hinnanguga 5.00 / 5
In stock
22,37 €
SKU:
8018417499364
| Kaal | 0,265 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 15 × 9 × 3 cm |
| Color | Black |
| Battery | 10000 mAh |
| Connector | USB-C (female), USB-A (female) |
| Warranty | 12 Months |
SBS Infinity Power Bank 20000mAh 10W LiFePo₄ USB-A USB-C – Black
Hinnanguga 5.00 / 5
In stock
38,35 €
SKU:
8018417499371
| Kaal | 0,46 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 15 × 8 × 3 cm |
| Color | Black |
| Battery | 20000 mAh |
| Connector | USB-A (female), USB-C (female) |
| Warranty | 12 Months |
SBS Mag Power Qi2 5000 mAh Powerbank Compatible with MagSafe – Black
Hinnanguga 5.00 / 5
In stock
48,90 €
SKU:
8018417499135
| Kaal | 0,175 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 16 × 9 × 3 cm |
| Color | Black |
| Battery | 5000 mAh |
| Connector | USB-C (female) |
| Fast Charging | PD (Power Delivery) |
| Warranty | 12 Months |
SBS TE0UCH20W Smartphone Holder for 6.8" on Glass – Black
Hinnanguga 5.00 / 5
In stock
15,97 €
SKU:
8018417162121
| Kaal | 0,23 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 18 × 16 × 7 cm |
| Color | Black |
| Warranty | 12 Months |
SBS TEBB5000MAG1CK Wireless Power Bank 5000 mAh USB-C, MagSafe Compatible – Black
Hinnanguga 5.00 / 5
In stock
39,47 €
SKU:
8018417464829
SBS TEHWSUPCLIPSTG smartphone holder for air vent, with reinforced jaws – black
Hinnanguga 5.00 / 5
In stock
19,17 €
SKU:
8018417343629
SBS TEHWSUPWIND smartphone holder telescopic with suction cup – black
Hinnanguga 5.00 / 5
In stock
22,37 €
SKU:
8018417338588
SBS TESUNSUPMAGK smartphone holder magnetic, for air vent – black
Hinnanguga 5.00 / 5
In stock
14,38 €
SKU:
8018417400131
SBS TESUPAIRCLIP smartphone holder for air vent – black
Hinnanguga 5.00 / 5
In stock
10,63 €
SKU:
8018417328886
SBS TESUPEXTWIR15W 15W Wireless Charger Holder – Black
Hinnanguga 5.00 / 5
In stock
59,49 €
SKU:
8018417445224
| Kaal | 0,39 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 17 × 16 × 8 cm |
| Color | Black |
| Connector | USB-C (female) |
| Warranty | 12 Months |