Kuvatakse 49–60 tulemust 785-st
Filter by price
Määramata
Cuktech CUKP200NGLDG 55W 20000mAh Powerbank with Built-in USB-C Cable – Gray
Hinnanguga 5.00 / 5
In stock
35,04 €
SKU:
6973886190957
| Kaal | 0,6 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 16,2 × 7,2 × 3 cm |
| Color | Gray |
| Battery | 20000 mAh |
| Connector | USB-C (female), USB-C (męski), USB-A (female) |
| Warranty | 12 Months |
Cuktech P+Series No. 15 Powerbank 150W 20000mAh – Gray
Hinnanguga 5.00 / 5
In stock
69,15 €
SKU:
6973886190391
| Kaal | 0,588 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 16,9 × 9,4 × 4,8 cm |
| Color | Gray |
| Battery | 20000 mAh |
| Connector | USB-C (female), USB-A (female) |
| Warranty | 12 Months |
Dudao Automatic Car Holder with Built-in Qi 15W Wireless Charger Gray (F20xs)
Hinnanguga 5.00 / 5
In stock
18,28 €
SKU:
6973687243487
| Kaal | 0,231 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 18 × 12 × 8 cm |
| Color | Gray |
| Warranty | 12 Months |
Dudao capacious powerbank with 3 built-in cables 20000mAh USB Type C + micro USB + Lightning black (Dudao K6Pro +)
Hinnanguga 5.00 / 5
In stock
19,94 €
SKU:
6973687243449
| Kaal | 0,433 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 18 × 11,5 × 4 cm |
| Color | Black |
| Battery | 20000 mAh |
| Connector | USB-A (female), Micro USB-B (male), Lightning (male), USB-C (męski) |
| Warranty | 12 Months |
Dudao capacious powerbank with 3 built-in cables 20000mAh USB Type C + micro USB + Lightning black (Dudao K6Pro +)
Hinnanguga 5.00 / 5
In stock
16,32 €
SKU:
6977196682393
| Kaal | 0,433 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 18 × 11,5 × 4 cm |
| Color | Black |
| Battery | 20000 mAh |
| Connector | USB-A (female), Micro USB-B (male), Lightning (male), USB-C (męski) |
| Warranty | 12 Months |
Dudao capacious powerbank with 3 built-in cables 20000mAh USB Type C + micro USB + Lightning white (Dudao K6Pro +)
Hinnanguga 5.00 / 5
In stock
20,70 €
SKU:
6973687243432
| Kaal | 0,52 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 18 × 11,5 × 4 cm |
| Color | White |
| Battery | 20000 mAh |
| Connector | USB-A (female), Micro USB-B (male), Lightning (male), USB-C (męski) |
| Warranty | 12 Months |
Dudao capacious powerbank with 3 built-in cables 20000mAh USB Type C + micro USB + Lightning white (Dudao K6Pro +)
Hinnanguga 5.00 / 5
In stock
15,37 €
SKU:
6977196682409
| Kaal | 0,52 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 18 × 11,5 × 4 cm |
| Color | White |
| Battery | 20000 mAh |
| Connector | USB-A (female), Micro USB-B (male), Lightning (male), USB-C (męski) |
| Warranty | 12 Months |
Dudao desk telescopic stand foldable stand for phone tablet gray (F5XS)
Hinnanguga 5.00 / 5
In stock
4,03 €
SKU:
6973687245856
| Kaal | 0,265 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 13 × 10 × 4 cm |
| Color | Gray |
| Warranty | 12 Months |
Dudao F17M 360° metal phone stand – gray
Hinnanguga 5.00 / 5
In stock
3,16 €
SKU:
6976625333837
| Kaal | 0,206 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 13 × 10 × 6 cm |
| Warranty | 12 Months |
Dudao F19 clamp car holder with 15W inductive charger – black
Hinnanguga 5.00 / 5
In stock
14,66 €
SKU:
6976625331420
| Kaal | 0,347 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 18 × 10 × 10 cm |
| Warranty | 12 Months |
Dudao F19 clamp car holder with 15W inductive charger – black
Hinnanguga 5.00 / 5
In stock
14,66 €
SKU:
6977196680986
| Kaal | 0,347 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 18 × 10 × 10 cm |
| Warranty | 12 Months |
Dudao F2+ smartphone holder for air vent, clamp – black
Hinnanguga 5.00 / 5
In stock
3,79 €
SKU:
6973687247348
| Kaal | 0,071 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 13 × 10 × 6 cm |
| Color | Black |
| Warranty | 12 Months |