Kuvatakse 601–612 tulemust 785-st
Filter by price
Määramata
SODI 312 shelf for iMac 312 – white
Hinnanguga 5.00 / 5
In stock
14,45 €
SKU:
6975969180480
| Kaal | 0,245 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 33,5 × 3,4 × 3,3 cm |
| Color | White |
| Warranty | 12 Months |
SODI BM-300 Inductive Holder for MacBook – Black
Hinnanguga 5.00 / 5
In stock
11,55 €
SKU:
6975969180398
SODI BM-300 Inductive Holder for MacBook – White
Hinnanguga 5.00 / 5
In stock
11,55 €
SKU:
6975969180381
SODI BM-330 3-in-1 induction multifunction holder for iMac – black
Hinnanguga 5.00 / 5
In stock
22,56 €
SKU:
6975969180404
| Kaal | 0,33 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 14,8 × 12,4 × 5 cm |
| Warranty | 12 Months |
SODI BM-330 3-in-1 induction multifunction holder for iMac – white
Hinnanguga 5.00 / 5
In stock
19,67 €
SKU:
6975969180411
| Kaal | 0,33 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 14,8 × 12,4 × 5 cm |
| Warranty | 12 Months |
SODI BM310 induction stand with MagSafe – white
Hinnanguga 5.00 / 5
In stock
18,60 €
SKU:
6975969180428
| Kaal | 0,21 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 12 × 7,5 × 3,6 cm |
| Warranty | 12 Months |
SODI BM310 Inductive Stand with MagSafe – Black
Hinnanguga 5.00 / 5
In stock
18,60 €
SKU:
6975969180435
| Kaal | 0,21 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 12 × 7,5 × 3,6 cm |
| Color | Black |
| Warranty | 12 Months |
SODI C50 Rotating Vent Mount 15W with MagSafe C50 – Black
Hinnanguga 5.00 / 5
In stock
43,79 €
SKU:
6975969180541
| Kaal | 0,155 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 9,5 × 6,6 × 1,4 cm |
| Color | Black |
| Warranty | 12 Months |
SODI SAM-300 Stand for AirPods Max SAM-300 – Blue
Hinnanguga 5.00 / 5
In stock
34,30 €
SKU:
6975969180527
| Kaal | 0,84 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 22,5 × 18 × 13,5 cm |
| Warranty | 12 Months |
SODI SAW-300 Apple Watch Stand – Silver
Hinnanguga 5.00 / 5
In stock
23,92 €
SKU:
6975969180510
| Kaal | 0,38 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 15 × 11 × 9,5 cm |
| Warranty | 12 Months |
SODI SIM-300 MagSafe Phone Stand – Silver
Hinnanguga 5.00 / 5
In stock
25,51 €
SKU:
6975969180503
| Kaal | 0,541 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 17,3 × 12,5 × 11 cm |
| Color | Silver |
| Warranty | 12 Months |