Kuvatakse 61–72 tulemust 785-st
Filter by price
Määramata
Dudao F21 Car Holder with MagSafe – Black
Hinnanguga 5.00 / 5
In stock
6,48 €
SKU:
6976625332830
| Kaal | 0,147 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 36 × 9 × 2 cm |
| Color | Black |
| Warranty | 12 Months |
Dudao F21 Pro 15W MagSafe Inductive Car Charger – Black
Hinnanguga 5.00 / 5
In stock
11,17 €
SKU:
6976625332878
| Kaal | 0,155 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 9 × 4 × 2 cm |
| Color | Black |
| Connector | USB-C (female) |
| Warranty | 12 Months |
Dudao F2N smartphone holder for 360° air vent – black
Hinnanguga 5.00 / 5
In stock
3,09 €
SKU:
6977196680399
| Kaal | 0,116 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 12 × 11 × 5 cm |
| Color | Black |
| Material | ABS, Silicone |
| Warranty | 12 Months |
Dudao F2N+ smartphone holder with suction cup gravity 360° – black
Hinnanguga 5.00 / 5
In stock
4,41 €
SKU:
6977196680405
| Kaal | 0,245 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 13 × 12 × 7 cm |
| Color | Black |
| Material | ABS, Silicone |
| Warranty | 12 Months |
Dudao F5N+ smartphone holder with suction cup, gravity – black
Hinnanguga 5.00 / 5
In stock
4,25 €
SKU:
6973687248925
| Kaal | 0,167 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 16 × 10 × 7 cm |
| Color | Black |
| Warranty | 12 Months |
Dudao F5Pro air vent car phone holder – black
Hinnanguga 5.00 / 5
In stock
4,66 €
SKU:
6977196681679
| Kaal | 0,134 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 12 × 10,9 × 4 cm |
| Color | Black |
| Warranty | 12 Months |
Dudao F7C+ bicycle / motorcycle phone holder – black
Hinnanguga 5.00 / 5
In stock
4,23 €
SKU:
6977196681839
| Kaal | 0,196 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 13 × 7 × 3 cm |
| Color | Black |
| Warranty | 12 Months |
Dudao F8H magnetic car phone holder black (F8H)
Hinnanguga 5.00 / 5
In stock
6,38 €
SKU:
6973687243838
| Kaal | 0,122 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 13 × 10 × 4 cm |
| Color | Black |
| Warranty | 12 Months |
Dudao F8Max Gravity Car Mount (F8Max)
Hinnanguga 5.00 / 5
In stock
4,41 €
SKU:
6977196681907
| Kaal | 0,139 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 17 × 10,1 × 6,5 cm |
| Color | Black |
| Warranty | 12 Months |
Dudao FW11 Car Phone Holder with 15W Inductive Charger for Air Vent/Cockpit – Black
Hinnanguga 5.00 / 5
In stock
15,57 €
SKU:
6976625332663
Dudao gravitational smartphone holder black (F7s)
Hinnanguga 5.00 / 5
In stock
2,35 €
SKU:
6973687246037
| Kaal | 0,098 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 13 × 10 × 5 cm |
| Color | Black |
| Warranty | 12 Months |
Dudao gravitational smartphone holder black (F7s)
Hinnanguga 5.00 / 5
In stock
2,38 €
SKU:
6977196681815
| Kaal | 0,098 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 13 × 10 × 5 cm |
| Color | Black |
| Warranty | 12 Months |