Kuvatakse 769–780 tulemust 785-st
Filter by price
Määramata
Wireless powerbank 10000mAh Joyroom JR-W050 20W MagSafe with ring and stand – black
Hinnanguga 5.00 / 5
In stock
32,05 €
SKU:
6956116735203
| Kaal | 0,272 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 15 × 9,2 × 3 cm |
| Color | Black |
| Warranty | Months |
Wireless powerbank 6000mAh Joyroom JR-W030 20W MagSafe with ring and stand – purple
Hinnanguga 5.00 / 5
In stock
21,62 €
SKU:
6956116725365
| Kaal | 0,212 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 16 × 9,2 × 2 cm |
| Color | Violet |
| Warranty | Months |
Wozinsky powerbank Li-Po 10000mAh 2 x USB black (WPBBK1)
Hinnanguga 5.00 / 5
In stock
6,46 €
SKU:
5907769307379
| Kaal | 0,397 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 18 × 11,6 × 4 cm |
| Color | Black |
| Battery | 10000 mAh |
| Connector | USB-C (female), Micro USB-B (female), USB-A (female) |
| Warranty | 12 Months |
Wozinsky powerbank Li-Po 10000mAh 2 x USB white (WPBWE1)
Hinnanguga 5.00 / 5
In stock
12,46 €
SKU:
5907769307577
| Kaal | 0,31 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 18 × 11 × 4 cm |
| Color | White |
| Battery | 10000 mAh |
| Connector | Micro USB-B (female), USB-A (female) |
| Warranty | 12 Months |
Wozinsky WF16-YCS 5000mAh 15W USB-C Mini Power Bank with Built-in USB-C Cable and Apple Watch Charger – Black
Hinnanguga 5.00 / 5
In stock
16,03 €
SKU:
5907769364464
| Kaal | 0,158 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 18 × 8 × 3 cm |
| Color | Black |
| Battery | 5000 mAh |
| Connector | USB-C (męski) |
| Warranty | 12 Months |
Wozinsky WF16-YCS 5000mAh 15W USB-C Mini Power Bank with Built-in USB-C Cable and Apple Watch Charger – White
Hinnanguga 5.00 / 5
In stock
12,25 €
SKU:
5907769364471
| Kaal | 0,158 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 18 × 8 × 3 cm |
| Color | White |
| Battery | 5000 mAh |
| Connector | USB-C (męski) |
| Warranty | 12 Months |
Wozinsky WF16-YLS 5000mAh 15W Lightning Mini Power Bank with Built-in USB-C Cable and Apple Watch Charger – Beige
Hinnanguga 5.00 / 5
In stock
11,52 €
SKU:
5907769364570
| Kaal | 0,158 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 18 × 8 × 3 cm |
| Color | Beige |
| Battery | 5000 mAh |
| Connector | Lightning (male) |
| Warranty | Months |
Wozinsky WF16-YLS 5000mAh 15W Lightning Mini Power Bank with Built-in USB-C Cable and Apple Watch Charger – Black
Hinnanguga 5.00 / 5
In stock
9,98 €
SKU:
5907769364532
| Kaal | 0,158 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 18 × 8 × 3 cm |
| Color | Black |
| Battery | 5000 mAh |
| Connector | Lightning (male) |
| Warranty | Months |
Wozinsky WF16-YLS 5000mAh 15W Lightning Mini Power Bank with Built-in USB-C Cable and Apple Watch Charger – Blue
Hinnanguga 5.00 / 5
In stock
20,96 €
SKU:
5907769364587
| Kaal | 0,158 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 18 × 8 × 3 cm |
| Color | Blue |
| Battery | 5000 mAh |
| Connector | Lightning (male) |
| Warranty | Months |
Wozinsky WF16-YLS 5000mAh 15W Lightning Mini Power Bank with Built-in USB-C Cable and Apple Watch Charger – Green
Hinnanguga 5.00 / 5
In stock
11,52 €
SKU:
5907769364556
| Kaal | 0,158 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 18 × 8 × 3 cm |
| Color | Green |
| Battery | 5000 mAh |
| Connector | Lightning (male) |
| Warranty | Months |
Wozinsky WF16-YLS 5000mAh 15W Lightning Mini Power Bank with Built-in USB-C Cable and Apple Watch Charger – White
Hinnanguga 5.00 / 5
In stock
11,84 €
SKU:
5907769364549
| Kaal | 0,158 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 18 × 8 × 3 cm |
| Color | White |
| Battery | 5000 mAh |
| Connector | Lightning (male) |
| Warranty | Months |
Wozinsky Wpower WPBBK-2 10000mAh Power Bank – Black
Hinnanguga 5.00 / 5
In stock
12,46 €
SKU:
5907769384240
| Kaal | 0,255 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 18 × 11,5 × 4 cm |
| Color | Black |
| Battery | 10000 mAh |
| Connector | USB-A (female), USB-C (female) |
| Warranty | 12 Months |