Kuvatakse 85–96 tulemust 785-st
Filter by price
Määramata
Dudao K14S USB-A / USB-C / MagSafe wireless powerbank 20W 5000mAh – white
Hinnanguga 5.00 / 5
In stock
15,98 €
SKU:
6973687242985
| Kaal | 0,221 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 17 × 9,5 × 3 cm |
| Color | White |
| Battery | 5000 mAh |
| Connector | USB-C (female), USB-A (female) |
| Warranty | 12 Months |
Dudao K14S USB-C / MagSafe wireless powerbank 20W 5000mAh – black
Hinnanguga 5.00 / 5
In stock
12,36 €
SKU:
6973687242992
| Kaal | 0,221 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 17 × 9,5 × 3 cm |
| Color | Black |
| Battery | 5000 mAh |
| Connector | USB-C (female), USB-A (female) |
| Warranty | 12 Months |
Dudao K15MAX 30000mAh PD 22.5W Powerbank with Built-in Cables – Black
Hinnanguga 5.00 / 5
In stock
25,52 €
SKU:
6977196682478
| Kaal | 0,625 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 16 × 7 × 5 cm |
| Color | Black, Gray |
| Battery | 30000 mAh |
| Connector | USB-C (męski), Lightning (male), Lightning (female), USB-C (female) |
| Fast Charging | PD (Power Delivery), QC (Qualcomm Quick Charge) |
| Warranty | 12 Months |
Dudao K15MAX 30000mAh PD 22.5W Powerbank with Built-in Cables – White
Hinnanguga 5.00 / 5
In stock
25,52 €
SKU:
6976625333776
| Kaal | 0,625 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 16 × 7 × 5 cm |
| Color | White, Gray |
| Battery | 30000 mAh |
| Connector | USB-C (męski), USB-C (female), Lightning (male), Lightning (female) |
| Fast Charging | PD (Power Delivery), QC (Qualcomm Quick Charge) |
| Warranty | 12 Months |
Dudao K15Pro Power Bank 20000mAh 22.5W PD USB-C / USB-A / Built-in Lightning and USB-C Cables – Black
Hinnanguga 5.00 / 5
In stock
22,40 €
SKU:
6977196682430
| Kaal | 0,548 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 18 × 12 × 4 cm |
| Color | Black |
| Material | Plastic |
| Battery | 20000 mAh |
| Connector | USB-A (female), USB-C (female), USB-C (męski), Lightning (male) |
| Fast Charging | PD (Power Delivery) |
| Warranty | 12 Months |
Dudao K15Pro Power Bank 20000mAh 22.5W PD USB-C / USB-A / Built-in Lightning and USB-C Cables – White
Hinnanguga 5.00 / 5
In stock
22,40 €
SKU:
6976625330430
| Kaal | 0,548 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 18 × 12 × 4 cm |
| Color | White |
| Material | Plastic |
| Battery | 20000 mAh |
| Connector | USB-A (female), USB-C (female), USB-C (męski), Lightning (male) |
| Fast Charging | PD (Power Delivery) |
| Warranty | 12 Months |
Dudao K15Pro Power Bank 20000mAh 22.5W PD USB-C / USB-A / Built-in Lightning and USB-C Cables – White
Hinnanguga 5.00 / 5
In stock
21,29 €
SKU:
6977196682447
| Kaal | 0,548 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 18 × 12 × 4 cm |
| Color | White |
| Material | Plastic |
| Battery | 20000 mAh |
| Connector | USB-A (female), USB-C (female), USB-C (męski), Lightning (male) |
| Fast Charging | PD (Power Delivery) |
| Warranty | 12 Months |
Dudao K20 USB-A / USB-C Powerbank 10000mAh 22.5W – silver
Hinnanguga 5.00 / 5
In stock
17,60 €
SKU:
6973687247515
| Kaal | 0,41 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 11 × 9 × 5 cm |
| Color | Silver |
| Battery | 10000 mAh |
| Connector | USB-A (female), USB-C (female) |
| Warranty | Months |
Dudao K20SL 5000mAh mini power bank with Lightning / USB-C connectors – black
Hinnanguga 5.00 / 5
In stock
7,59 €
SKU:
6976625331352
| Kaal | 0,321 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 13 × 9 × 5 cm |
| Color | Black |
| Material | Polycarbonate PC, ABS |
| Battery | 5000 mAh |
| Connector | Lightning (male), USB-C (female) |
| Warranty | Months |
Dudao K20SL 5000mAh mini power bank with Lightning / USB-C connectors – white
Hinnanguga 5.00 / 5
In stock
14,68 €
SKU:
6976625331369
| Kaal | 0,321 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 13 × 9 × 5 cm |
| Color | White |
| Material | Polycarbonate PC, ABS |
| Battery | 5000 mAh |
| Connector | Lightning (male), USB-C (female) |
| Warranty | Months |
Dudao K22+ Ultra-Compact Power Bank 10000mAh 22.5W USB-C with Pendant/Cable – Gray
Hinnanguga 5.00 / 5
In stock
14,25 €
SKU:
6976625333912
| Kaal | 0,215 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 18 × 12 × 4 cm |
| Battery | 10000 mAh |
| Connector | USB-C (female) |
| Fast Charging | PD (Power Delivery) |
| Warranty | 12 Months |
Dudao K24 10000mAh 22.5W USB-A / USB-C power bank with display – gray
Hinnanguga 5.00 / 5
In stock
12,91 €
SKU:
6976625331291
| Kaal | 0,35 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 13 × 9,5 × 5 cm |
| Color | Gray |
| Battery | 10000 mAh |
| Connector | USB-A (female), USB-C (female) |
| Fast Charging | PD (Power Delivery) |
| Warranty | 12 Months |