Kuvatakse 97–108 tulemust 785-st
Filter by price
Määramata
Dudao K25 2in1 10000mAh 3-Plug Powerbank Charger – Gray
Hinnanguga 5.00 / 5
In stock
24,20 €
SKU:
6977196680061
| Kaal | 0,42 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 18 × 11 × 4 cm |
| Color | Gray |
| Battery | 10000 mAh |
| Connector | USB-A (female), USB-C (female) |
| Warranty | 12 Months |
Dudao K28 10000mAh PD 22.5W MagSafe Powerbank with Metal Case and Ring Stand – Gray
Hinnanguga 5.00 / 5
In stock
29,52 €
SKU:
6977196680146
| Kaal | 0,231 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 18 × 12 × 4 cm |
| Color | Gray |
| Battery | 10000 mAh |
| Connector | USB-A (female), USB-C (female) |
| Fast Charging | PD (Power Delivery), QC (Qualcomm Quick Charge) |
| Warranty | 12 Months |
Dudao K28 10000mAh PD 22.5W MagSafe Powerbank with Metal Case and Ring Stand – Silver
Hinnanguga 5.00 / 5
In stock
28,05 €
SKU:
6977196680139
| Kaal | 0,231 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 18 × 12 × 4 cm |
| Color | Silver, Gray |
| Battery | 10000 mAh |
| Connector | USB-A (female), USB-C (female) |
| Fast Charging | PD (Power Delivery), QC (Qualcomm Quick Charge) |
| Warranty | 12 Months |
Dudao K28S 20W PD 5000mAh Powerbank with MagSafe and Stand – Gray
Hinnanguga 5.00 / 5
In stock
22,38 €
SKU:
6977196680122
| Kaal | 0,198 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 18 × 12 × 4 cm |
| Color | Gray |
| Battery | 5000 mAh |
| Connector | USB-C (female) |
| Fast Charging | PD (Power Delivery) |
| Warranty | 12 Months |
Dudao K28S 20W PD 5000mAh Powerbank with MagSafe and Stand – Silver
Hinnanguga 5.00 / 5
In stock
24,88 €
SKU:
6977196680115
| Kaal | 0,198 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 18 × 12 × 4 cm |
| Color | Silver |
| Battery | 5000 mAh |
| Connector | USB-C (female) |
| Fast Charging | PD (Power Delivery) |
| Warranty | 12 Months |
Dudao K29 10000mAh PD 20W MagSafe Power Bank with Metal Case, Stand and Built-in USB-C/ Lightning Cables – Gray
Hinnanguga 5.00 / 5
In stock
24,65 €
SKU:
6977196680245
| Kaal | 0,241 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 18 × 12 × 4 cm |
| Color | Gray |
| Battery | 10000 mAh |
| Connector | USB-C (męski), USB-C (female), Lightning (male) |
| Fast Charging | PD (Power Delivery) |
| Warranty | 12 Months |
Dudao K29 10000mAh PD 20W MagSafe Powerbank with Metal Case, Stand and Built-in USB-C/ Lightning Cables – Silver
Hinnanguga 5.00 / 5
In stock
23,27 €
SKU:
6977196680252
| Kaal | 0,241 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 18 × 12 × 4 cm |
| Color | Silver, Gray |
| Battery | 10000 mAh |
| Connector | USB-C (męski), USB-C (female), Lightning (male) |
| Fast Charging | PD (Power Delivery) |
| Warranty | 12 Months |
Dudao K31 10000 mAh 22.5W PD Powerbank with Built-in Cable – Black
Hinnanguga 5.00 / 5
In stock
21,41 €
SKU:
6977196682362
| Kaal | 0,27 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 20 × 10 × 4 cm |
| Color | Black |
| Battery | 10000 mAh |
| Connector | USB-C (męski), USB-C (female) |
| Fast Charging | PD (Power Delivery), QC (Qualcomm Quick Charge), OPPO VOOC |
| Warranty | 12 Months |
Dudao K31 10000 mAh 22.5W PD Powerbank with Built-in Cable – Gray
Hinnanguga 5.00 / 5
In stock
20,33 €
SKU:
6977196681990
| Kaal | 0,27 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 20 × 10 × 4 cm |
| Color | Gray |
| Battery | 10000 mAh |
| Connector | USB-C (female), USB-C (męski) |
| Fast Charging | PD (Power Delivery), QC (Qualcomm Quick Charge), OPPO VOOC |
| Warranty | 12 Months |
Dudao K31 10000 mAh 22.5W PD Powerbank with Built-in Cable – White
Hinnanguga 5.00 / 5
In stock
19,27 €
SKU:
6977196682003
| Kaal | 0,27 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 20 × 10 × 4 cm |
| Color | White |
| Battery | 10000 mAh |
| Connector | USB-C (female), USB-C (męski) |
| Fast Charging | PD (Power Delivery), QC (Qualcomm Quick Charge), OPPO VOOC |
| Warranty | 12 Months |
Dudao K31 Pro 45W 20000mAh Power Bank with Built-in Retractable USB-C Cable – Gray
Hinnanguga 5.00 / 5
In stock
36,53 €
SKU:
6977196682010
| Kaal | 0,53 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 14,2 × 6,5 × 1,5 cm |
| Color | Gray |
| Battery | 20000 mAh |
| Connector | USB-C (female), USB-C (męski), USB-A (male) |
| Fast Charging | OPPO VOOC, PD (Power Delivery), QC (Qualcomm Quick Charge) |
| Warranty | 12 Months |
Dudao K32 22.5W 10000 mAh Powerbank with Built-in USB-C/ Lightning Cable – Purple
Hinnanguga 5.00 / 5
In stock
17,98 €
SKU:
6977196682041
| Kaal | 0,275 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 8 × 5,7 × 2,5 cm |
| Color | Violet |
| Battery | 10000 mAh |
| Connector | USB-C (female), USB-C (męski), Lightning (male) |
| Warranty | 12 Months |