12 Months
Dudao Telescopic Gravity Car Windshield Mount Holder Black (new F2S black)
SKU:
6970379617809
In stock
3,98 €| Kaal | 0,248 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 18 × 12 × 7 cm |
| Color | Black |
| Warranty | 12 Months |
Dudao TGK1 power bank with MagSafe wireless charger 20W 10000mAh black (TGK1-black)
SKU:
6973687243753
In stock
23,62 €| Kaal | 0,31 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 18 × 11,5 × 4 cm |
| Color | Black |
| Battery | 10000 mAh |
| Connector | USB-C (female), USB-A (female) |
| Fast Charging | PD (Power Delivery) |
| Warranty | 12 Months |
ESR Halolock Magnetic MagSafe QI2 15W Car Holder – Black
SKU:
4894240210963
In stock
35,13 €| Kaal | 0,35 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 7,00 × 13,00 × 16,00 cm |
| Warranty | 12 Months |
ESR Halolock Magnetic QI2 Car Holder with MagSafe 15W Inductive Charger for Air Vent – Black
SKU:
4894240190364
In stock
29,72 €| Kaal | 0,24 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 4,00 × 11,00 × 18,00 cm |
| Warranty | 12 Months |
ESR Magnetic HaloLock MagSafe Phone Holder – Black
SKU:
4894240262962
In stock
14,56 €| Mõõtmed | 1 × 8 × 10 cm |
|---|---|
| Color | Black |
| Warranty | 12 Months |
ESR Magnetic HaloLock MagSafe Phone Holder – Purple
SKU:
4894240262931
In stock
14,56 €| Mõõtmed | 1 × 8 × 10 cm |
|---|---|
| Color | Violet |
| Warranty | 12 Months |
ESR Magnetic HaloLock MagSafe Phone Holder – White
SKU:
4894240262924
In stock
14,56 €| Mõõtmed | 1 × 8 × 10 cm |
|---|---|
| Color | White |
| Warranty | 12 Months |
ESR OmniLock Qi2.2 Magnetic MagSafe Car Air Vent Mount – Black
SKU:
4894240273036
In stock
51,23 €| Mõõtmed | 5 × 10 × 16 cm |
|---|---|
| Color | Black |
| Warranty | 12 Months |
Ferrari magnetic holder FESCHBK for grille black/black
SKU:
3700740378427
In stock
17,92 €| Kaal | 0,04 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 18,5 × 11,5 × 7 cm |
| Warranty | 12 Months |
Folding phone stand for tablet (K15) – white
SKU:
5907769355479
In stock
2,50 €| Kaal | 0,103 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 11 × 7,5 × 3,5 cm |
| Color | White |
| Warranty | 12 Months |
Gravity smartphone car holder for air vent silver (YC08)
SKU:
9145576238233
In stock
6,13 €| Kaal | 0,107 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 13,5 × 12,4 × 4,9 cm |
| Color | Silver |
| Warranty | 12 Months |
Gravity smartphone car holder for air vent with air freshener black (YC06)
SKU:
9145576238301
In stock
3,72 €| Kaal | 0,065 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 10,4 × 9 × 4,7 cm |
| Color | Black |
| Warranty | 12 Months |