12 Months
Joyroom JR-L005 10000mAh Lightning USB-A Power Bank – Purple
SKU:
6956116726539
In stock
13,37 €| Kaal | 0,291 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 15 × 10 × 3 cm |
| Color | Violet |
| Battery | 10000 mAh |
| Connector | USB-A (female), USB-C (female), Lightning (male) |
| Warranty | 12 Months |
Joyroom JR-L005 10000mAh Lightning USB-A Power Bank – White
SKU:
6956116726584
In stock
11,50 €| Kaal | 0,29 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 15 × 10 × 3 cm |
| Color | White |
| Battery | 10000 mAh |
| Connector | USB-A (female), USB-C (female), Lightning (male) |
| Warranty | 12 Months |
Joyroom JR-L017 22.5W 10000mAh Powerbank with built-in USB-C / Lightning cables – black
SKU:
6956116797164
In stock
30,04 €| Kaal | 0,35 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 16 × 10 × 4 cm |
| Color | Black |
| Material | ABS, Polycarbonate PC |
| Battery | 10000 mAh |
| Connector | USB-C (female), USB-A (female), USB-C (męski), Lightning (male) |
| Warranty | 12 Months |
Joyroom JR-Mag-M2 MagSafe magnetic phone holder – blue
SKU:
6956116732899
In stock
3,88 €| Kaal | 0,044 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 14 × 8 × 1 cm |
| Color | Blue |
| Warranty | 12 Months |
Joyroom JR-Mag-M2 MagSafe magnetic phone holder – purple
SKU:
6956116735630
In stock
3,88 €| Kaal | 0,044 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 14 × 8 × 1 cm |
| Color | Violet |
| Warranty | 12 Months |
Joyroom JR-OK6 Car Phone Holder for Air Vent – Black
SKU:
6956116719968
In stock
5,26 €| Kaal | 0,123 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 10 × 10 × 5 cm |
| Color | Black |
| Material | ABS, Silicone |
| Warranty | 12 Months |
Joyroom JR-OK6 Car Phone Holder for Dashboard – Black
SKU:
6956116795023
In stock
5,93 €| Kaal | 0,237 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 10 × 10,7 × 8 cm |
| Color | Black |
| Material | ABS, Silicone |
| Warranty | 12 Months |
Joyroom JR-PBC06 mini power bank with built-in USB-C / Lightning cables 30W 10000mAh – purple
SKU:
6956116776473
In stock
34,00 €| Kaal | 0,35 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 17 × 11,5 × 4 cm |
| Color | Violet |
| Battery | 10000 mAh |
| Connector | Lightning (male), USB-C (męski), USB-C (female), USB-A (female) |
| Fast Charging | QC (Qualcomm Quick Charge), PD (Power Delivery), PPS (Programmable Power Supply), SCP (Huawei Super Charge Protocol) |
| Warranty | 12 Months |
Joyroom JR-PBC07 20000mAh 30W mini power bank with USB-C and Lightning cables – purple
SKU:
6956116776503
In stock
51,14 €| Kaal | 0,45 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 17 × 11,5 × 4 cm |
| Color | Violet |
| Battery | 20000 mAh |
| Connector | USB-C (female), USB-A (female), Lightning (male), USB-C (męski) |
| Fast Charging | QC (Qualcomm Quick Charge), PD (Power Delivery), PPS (Programmable Power Supply), SCP (Huawei Super Charge Protocol) |
| Warranty | 12 Months |
Joyroom JR-PBF03 30W 30000mAh powerbank + USB-A – USB-C cable 0.25m – black
SKU:
6941237117908
In stock
54,80 €| Kaal | 0,825 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 17 × 11,5 × 5 cm |
| Color | Black |
| Battery | 30000 mAh |
| Warranty | 12 Months |
Joyroom JR-PBF17 22.5W 10000mAh Powerbank with Built-in USB-C Cable + 0.25cm USB-C Cable – Black
SKU:
6956116704292
In stock
23,87 €| Kaal | 0,262 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 16 × 10 × 2 cm |
| Color | Black |
| Connector | USB-C (female), USB-A (female), USB-C (męski) |
| Fast Charging | PD (Power Delivery) |
| Warranty | 12 Months |
Joyroom JR-PBF18 22.5W 10000mAh Powerbank with Built-in Lightning Cable + USB-C Cable 0.25 cm – Black
SKU:
6956116704308
In stock
24,63 €| Kaal | 0,263 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 16 × 10 × 2 cm |
| Color | Black |
| Connector | USB-C (female), USB-A (female), Lightning (male) |
| Fast Charging | PD (Power Delivery) |
| Warranty | 12 Months |