12 Months
Joyroom JR-ZS408 magnetic holder with 15W inductive charger for car cockpit – black
SKU:
6956116718183
In stock
24,53 €| Kaal | 0,245 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 13 × 10 × 4 cm |
| Color | Black |
| Material | Zinc alloy |
| Connector | USB-C (female) |
| Warranty | 12 Months |
Joyroom JR-ZS412 holder with Qi2 15W charger, car, for air vent – black
SKU:
6956116704285
In stock
25,72 €| Kaal | 0,184 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 13 × 10 × 4 cm |
| Color | Black |
| Material | Polycarbonate PC, ABS |
| Connector | USB-C (female) |
| Warranty | 12 Months |
Joyroom JR-ZS413 magnetic travel stand for 4.7-7.0″ phone – black
SKU:
6956116717827
In stock
11,21 €| Kaal | 0,219 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 13 × 10 × 5 cm |
| Color | Black |
| Material | Polycarbonate PC, ABS |
| Warranty | 12 Months |
Joyroom JR-ZS418 Smartphone Holder with Stand and Suction Cups with MagSafe – Black
SKU:
6956116727703
In stock
15,80 €| Kaal | 0,104 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 13 × 10 × 2 cm |
| Color | Black |
| Material | ABS, Polycarbonate PC, Silicone, Aluminum alloy |
| Warranty | 12 Months |
Joyroom JR-ZS425 magnetic ring holder – black
SKU:
6941237127419
In stock
17,34 €| Kaal | 0,081 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 13 × 10 × 2 cm |
| Color | Black |
| Material | Plastic, Metal |
| Warranty | 12 Months |
Joyroom JR-ZS425 magnetic ring holder – white
SKU:
6941237127426
In stock
17,34 €| Kaal | 0,081 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 13 × 10 × 2 cm |
| Color | White |
| Material | Plastic, Metal |
| Warranty | 12 Months |
Joyroom JR-ZS428 shockproof handlebar holder for motorcycle, bike, scooter – black
SKU:
6956116737757
In stock
16,00 €| Kaal | 0,292 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 18 × 12 × 7 cm |
| Color | Black |
| Material | ABS, Polycarbonate PC, Silicone |
| Warranty | 12 Months |
Joyroom JR-ZS431 phone holder for bike, motorcycle, scooter – black
SKU:
6956116798338
In stock
7,80 €| Kaal | 0,15 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 10 × 9 × 6 cm |
| Color | Black |
| Material | ABS, Polycarbonate PC, EVA |
| Warranty | 12 Months |
Joyroom JR-ZS500 Magnetic Ring Compatible with MagSafe Holder – Black
SKU:
6956116782337
In stock
13,21 €| Kaal | 0,076 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 16,5 × 10 × 2,8 cm |
| Color | Black |
| Warranty | 12 Months |
Joyroom JR-ZS500 Magnetic Ring Compatible with MagSafe Holder – White
SKU:
6956116782252
In stock
13,21 €| Kaal | 0,076 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 16,5 × 10 × 2,8 cm |
| Color | White |
| Warranty | 12 Months |
Joyroom JR-ZS505 Magnetic Dashboard Mount Compatible with MagSafe – Black
SKU:
6956116782344
In stock
13,52 €| Kaal | 0,106 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 13,5 × 10 × 3,2 cm |
| Color | Black |
| Material | Polycarbonate PC, ABS, Zinc alloy |
| Warranty | 12 Months |
Joyroom kit multifunctional magnetic car holder ring phone support black (JR-ZS294)
SKU:
6941237196644
In stock
14,55 €| Kaal | 0,168 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 15 × 14 × 5 cm |
| Color | Black |
| Warranty | 12 Months |